Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Johnys3

Original poster
Newbie
Jan 21, 2020
1
0
1
Καλησπέρα στην ομάδα,έχω ένα ford fiesta st line 1.0 , έχω επιλέξει ήδη και βάλει revo πρόγραμμα και ένα sprint booster και σκέφτομαι ήδη να προχωρήσω και σε εισαγωγή. Έχετε κάτι να μου προτείνετε;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας
 

Dimitris

Member
Oct 15, 2019
209
25
28
Καλησπέρα στην ομάδα,έχω ένα ford fiesta st line 1.0 , έχω επιλέξει ήδη και βάλει revo πρόγραμμα και ένα sprint booster και σκέφτομαι ήδη να προχωρήσω και σε εισαγωγή. Έχετε κάτι να μου προτείνετε;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας

θεωρώ την καλύτερη λύση να την φτιάξεις εσυ περίπου μόνος σου. Προσωπικά δεν μαρεσουν οι αγγλικές έτοιμες λύσεις. Για εμένα η καλύτερη λύση είναι να πάρεις τα 2 κολάρα (το δεξι και το αριστερό) σε σιλικονουχα, μια χοάνη πχ Aeroflow, και να πας σε έναν έλληνα εξατμισά της εμπιστοσύνης σου να σου φτιάξει την υποδοχή maf (την οποία επίσης μπορείς να βρεις έτοιμη) και μια καλή θερμόπροστασια που κατά την γνώμη μ είναι το πιο σημαντικό πράγμα στην εισαγωγή, και οι περισσότερες λύσεις από Αγγλία το έχουν παραμελήσει, η έχουν φτιάξει κακές κατασκευές
 
  • Like
Αντιδράσεις: Johnys3

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread