Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

tsambion

Original poster
Member
Jul 26, 2017
117
3
18
39
Αθηνα
Γεια σας είμαι ο Κώστας και είμαι καινούργιος στο φόρουμ.
Πρόσφατα Αγόρασα ένα Ford Fiesta μοντέλο του 2013 diesel και δεν ξέρω κανένα μηχανικό ή κάποιο συνεργείο αξιόπιστο τόσο για τα απλά σερβις όσο και για πιο χοντρές δουλειές όπως διάφορες βλάβες.
θα ήθελα αν κάποιος ξέρει κάτι να μου δώσει τα φώτα του, η περιοχή που με ενδιαφέρει είναι κατά βάση Περιστέρι και Ίλιον Δεν θα είχα όμως πρόβλημα να τραβιέμαι και λίγο πιο μακριά προκειμένου να γίνει σωστή δουλειά αλλά και οικονομική
Πέρα από αυτό καλά θα ήταν να υπάρχουν και κάποιοι οδηγοί στο φόρουμ, τύπου  tutorial για απλά πράγματα όπως για παράδειγμα αλλαγή λαδιών και αλλαγή φίλτρου λαδιού, αέρα, καμπίνας, καυσίμου και τα λοιπά.
 

akiz90

MK7
Pro Member
Jul 15, 2014
459
7
18
33
Athens
Μοντέλο
MK7
Καλημέρα Κώστα! Θα σου στείλω σε μήνυμα το συνεργείο που πάω εγώ στην περιοχή σου για να μην θεωρηθεί διαφήμιση, αν θέλεις να πας να το δοκιμάσεις. 3 χρόνια πάω εκεί το fiesta και είμαι υπέρ ευχαριστημένος. Κάνει καλή δουλειά το παιδί και σε λογικές τιμές!
 

tsambion

Original poster
Member
Jul 26, 2017
117
3
18
39
Αθηνα
Σε ευχαριστώ πολύ Άκη, υπόψιν όμως ότι μιλάω για diesel, Αν πρέπει να είσαι καλός μάστορας για βενζινοκινητήρες 1 φορά για diesel πρέπει να είσαι 10. Θα κάνω μία επίσκεψη από εκεί Όταν έρθει ο καιρός
 

pegas

Newbie
Nov 3, 2022
3
0
1
Μοντέλο
MK6
Καλημέρα Κώστα! Θα σου στείλω σε μήνυμα το συνεργείο που πάω εγώ στην περιοχή σου για να μην θεωρηθεί διαφήμιση, αν θέλεις να πας να το δοκιμάσεις. 3 χρόνια πάω εκεί το fiesta και είμαι υπέρ ευχαριστημένος. Κάνει καλή δουλειά το παιδί και σε λογικές τιμές!
Καλημέρα φίλε μου δεν μου στέλνεις καί μένα τό συνεργείο καί εγώ Περιστέρι είμαι
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread