Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Ενα πολυ καλο site με τιμες πρατηριων υγρων καυσιμων

http://www.gasprice.gr/
 

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
αμα το ψαξεις λιγο ολο και κατι καλο θα βρεις...
επισης αναφερονται και αυτα τα οποια εχουν φαει προστιμο απο νοθειες κτλ
 

Aggelos Mpa

Member
May 10, 2010
182
2
0
40
Αυτά  που έχουν φάει πρόστιμο τα έχω περάσει στο gps :)
Άπλα το λέω αυτό γιατί οπότε έχω βάλει φτηνή βενζίνη έχω παρατήρηση ότι δεν βγάζει τα ίδια χιλιόμετρα  όσο η ακριβό πληρωμένη,αν και πλέον όλα τα πρατήρια περνούν από την ίδια δεξαμενή βενζίνη και έχουν όλα την ίδια ποιότητα άπλα το παιχνίδι όλο είναι στην αντλία που βάζουμε εμείς πιστεύω.
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
ποια εταιρια εχει την καλυτερη βανζινη??? ???
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
puma-r said:
ποια εταιρια εχει την καλυτερη βανζινη??? ???

μια που το ανεφερες
διαβασα σε ενα περιοδικο οτι την καλυτερη βενζινη την εχει πλεον η shell,απλα το μειονεκτημα της ειναι οτι καιγεται πιο ευκολα απο τις αλλες βενζινες
μετα ηταν η Bp η οποια εχει καλη βενζινη αλλα δεν καιγεται τοσο ευκολα(τα συνδιαζει ολα μαζι)
3 ηταν η eko και 4 aegean
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
το μονο που μπορω να πω για την shell ειναι οτι κοροιδευει τον κοσμο βαζοντας μια φορα την εβδομαδα την τιμη της v-power στη τιμη της απλης!για εμενα η καλυτερη βενζινη ειναι η εκο και η bp
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Μου τι δίνει που είναι τόσο ακριβά οι βενζίνες, Αλλα απο την άλλη επιτέλους άδειασαν οι δρόμοι στην Αθήνα, από όλο τον αργόσχολο κόσμο που όταν δεν είχε τι να κάνει έπερνε το αμάξι για βόλτα...
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
turbomaniac said:
Μου τι δίνει που είναι τόσο ακριβά οι βενζίνες, Αλλα απο την άλλη επιτέλους άδειασαν οι δρόμοι στην Αθήνα, από όλο τον αργόσχολο κόσμο που όταν δεν είχε τι να κάνει έπερνε το αμάξι για βόλτα...
+1
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Παιδια οταν ειχα παει Κρητη για δουλεια ακουσα με τα ιδια μου τα αυτια οτι καποιος νοθευε την βενζινα με τουλουολη και δεν εριχνε την τιμη μονο και μονο για να μην τον ψιλιαστουν και δεν πηγαινει κανεις εκει....Οποτε δεν σημαινει οτι το ακριβο ειναι καλο!!!!
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Οντως ειναι τελειο οι οδηγοι του ΣΚ να ειναι πλεον οδηγοι του μηνα, οπως επισης να μειωνονται τα τζιπ στους δρομους καθως και ο καθε πικραμενος..

Για τις βενζινες συμφωνω με puma-r..

Ιακωβε εξακολουθεις να πιστευεις οτι λενε τα περιοδικα? Ρε τα παιρνουνε, μη γινεστε θυματα! Το καλυτερο ειναι να δοκιμαζεις μονος σου και να βγαζεις συμπερασμα..  Τι θα σου λεγε το περιοδικο οτι η καλυτερη ειναι η ΑΠ? Η Shell ειναι η εταιρια με το μεγαλυτερο marketing στην Ελλαδα αλλα απο προσωπικη εμπειρια η βενζινη τους δε λεει μια..

100αρα BP Ultimate
95αρα ΕΚΟ
 

Raz

Rookie
May 17, 2010
36
0
0
35
Νέο Φάληρο, Πειραιάς
Nitroking said:
Οντως ειναι τελειο οι οδηγοι του ΣΚ να ειναι πλεον οδηγοι του μηνα, οπως επισης να μειωνονται τα τζιπ στους δρομους καθως και ο καθε πικραμενος..

Για τις βενζινες συμφωνω με puma-r..

Ιακωβε εξακολουθεις να πιστευεις οτι λενε τα περιοδικα? Ρε τα παιρνουνε, μη γινεστε θυματα! Το καλυτερο ειναι να δοκιμαζεις μονος σου και να βγαζεις συμπερασμα..  Τι θα σου λεγε το περιοδικο οτι η καλυτερη ειναι η ΑΠ? Η Shell ειναι η εταιρια με το μεγαλυτερο marketing στην Ελλαδα αλλα απο προσωπικη εμπειρια η βενζινη τους δε λεει μια..

100αρα BP Ultimate
95αρα ΕΚΟ

κορυφαια αλλα φαρμακειοοοοο.. σε λιγο θα χτυπησει 2ευρω ετσι οπως παει..
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
νικολα συγκεκριμενα δεν το διαβασα σε περιοδικο αλλα σε εφημεριδα,εκανα λαθος εγω οταν το ποσταρα
εγω προσωπικα μονο bp100,βαζω σε ενα βενζιναδικο στον πειραια,δεν εχω κανενα προβλημα και ασ την πληρωνω 1,80 το λιτρο...
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
αυτο ειναι φαρμακειο ρε φιλε οχι βενζιναδικο! :eek:
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
την εχουν ψιλοκατεβασει την τιμη γιατι ερχεται η αυξηση του φ.π.α. και θα ξανα ανεβει!ξερουν αυτοι τι κανουν,ειναι μεγαλα λαμογια!εγω απο τοτε που αυξησαν την τιμη με τον τσαμπουκα χωρις να εχουν αναγγειλει τα μετρα εχω ξενερωσει πολυ ασχημα με ολους αυτους αλλα δεν μπορω να κανω τιποτα :(το μονο που κανω ειναι να ζηταω παντα αποδειξη! ;)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread