Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Vatomouro

Original poster
Staff member
New member
MK7
Jan 18, 2016
70
29
18
33
Μοντέλο
MK7
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά..
Ψάχνω διαχύτη και μαγουλάκια απο mk7.5 ST😇
Αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει! Ευχαριστώ
 

stakont

Staff member
Hero Member
MK7.5
Mar 21, 2015
35
9
8
41
Παλαιό Φάληρο
Μοντέλο
MK7.5
Εγω θα σου ελεγα να βαλεις απο το st line μιας κ στο μκ7 δεν εβγαινε το st οποτε θα φαινεται σαν ξενο πανω του
 

bullet_fiesta

New member
MK7.5
Feb 9, 2019
66
16
8
39
Άνω Πατήσια Αθήνα
Μοντέλο
MK7.5
Καλησπέρα δεν καταλαβαίνω γιατί θέλετε όλοι να γίνεται 7.5;;;μια χαρά είναι και του 7.🤣🤣🤣 Βρες προφυλακτήρα ολόκληρο πιο φτηνά θα σου έρθει.
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Συμφωνω με τς προγραψαντες:p αφου ειναι μκ7 θα του πηγαινει καλυτερα απο το sport και νομιζω θα το βρεις και πιο ευκολα.Αποψη μου παντα και με βαση το δικο μου γουστο.Αλλα αν πας σε st 7,5 δυσκολα να τα βρεις χωρις προφυλακτηρα μαζι!
 

Vatomouro

Original poster
Staff member
New member
MK7
Jan 18, 2016
70
29
18
33
Μοντέλο
MK7
Εγω θα σου ελεγα να βαλεις απο το st line μιας κ στο μκ7 δεν εβγαινε το st οποτε θα φαινεται σαν ξενο πανω του
Και του st line μου αρεσει..ο,τι βρω πρωτο. παρολα αυτα ουτε st line εβγαινε το 7αρι 🤣🤣
Post automatically merged:

Καλησπέρα δεν καταλαβαίνω γιατί θέλετε όλοι να γίνεται 7.5;;;μια χαρά είναι και του 7.🤣🤣🤣 Βρες προφυλακτήρα ολόκληρο πιο φτηνά θα σου έρθει.
Αυτο ναι ισχυει. Ας βρω κ ας ειναι κ ολοκληρος., δεν με χαλαει. Απλα θα μπαινω παλι σε διαδικασια για πουληματα.
Post automatically merged:

Συμφωνω με τς προγραψαντες:p αφου ειναι μκ7 θα του πηγαινει καλυτερα απο το sport και νομιζω θα το βρεις και πιο ευκολα.Αποψη μου παντα και με βαση το δικο μου γουστο.Αλλα αν πας σε st 7,5 δυσκολα να τα βρεις χωρις προφυλακτηρα μαζι!
Με εχετε φαει με το 7αρι!! Το δικο μου θα εχει κριση προσωπικοτητας.μπροστα 7αρι, πισω 7,5αρι 🤣🤣🤣 θα ειναι και μοναδικο. Πλακα πλακα αν δεν βρω ST η επομενη επιλογη μου ειναι του STline. Του sport δεν μ αρεσει τοσο. Θα δειξει♡
 
Last edited:

mk6car

Pro Member
Dec 22, 2018
673
154
43
Μοντέλο
MK6
με αυτόν τον αλήτη που έχεις μπλέξει κορίτσι μου....
 

stakont

Staff member
Hero Member
MK7.5
Mar 21, 2015
35
9
8
41
Παλαιό Φάληρο
Μοντέλο
MK7.5
Καλησπέρα δεν καταλαβαίνω γιατί θέλετε όλοι να γίνεται 7.5;;;μια χαρά είναι και του 7.🤣🤣🤣 Βρες προφυλακτήρα ολόκληρο πιο φτηνά θα σου έρθει.
Γιατι ειμαστε πιο ωραια τα 7.5
Post automatically merged:

με αυτόν τον αλήτη που έχεις μπλέξει κορίτσι μου....
Θα κανει ενα παντρεμα mk6 με mk7 και mk7.5
 
  • Haha
Αντιδράσεις: mk6car

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread