Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Status
Not open for further replies.

plaster46

Original poster
New member
Feb 17, 2014
98
2
9
αγαπητοι φιλοι-φιλες καλημερα σας
εχω ενα παλιο Ford fiesta 1300 και αυτο το πραγμα δεν μου εχει ξανατυχει.
το αμαξι εμεινε απο βενζινη,Πηγα με τα ποδια και γεμισα σε ενα μπετονακι 7 λιτρα περιπου.
την επομενη μερα πηγα σε βενζιναδικο να μου βαλει αλλα 20 ευρω.
Μολις εδειξε το μηχανημα 5 ευρω μου ειπε ο βενζινας οτι δεν χωραει αλλη βενζινη.
επαθα την πλακα της ζωης μου φιλοι μου.
μου ειπε τι ειναι φουλ.
τι να κανω σας παρακαλω πολυ θελω την βοηθεια σας.
ειναι σοβαρο το προβλημα?
ευχαριστω πολυ
Γιωργος
συνταξιουχος
Ναυπλιο
 

Κεραυνός

Hero Member
Top Poster του μήνα
Jan 8, 2016
1,035
155
63
Μοντέλο
MK6
Φιλε απηντησα σε αλλο μηνυμα που ανηρτησες.
Πιθανως εχει βλαβη η αντλια καυσιμου ή κατι αλλο οπως εξηγω στο αλλο μηνυμα σου ως απαντηση.
Πηγαινε το στο συνεργειο.
Μαθε να χειριζεσαι το διαδικτυακο φορουμ, τα μηνυματα και τα λοιπα, αν θελεις, φιλικως το επισημαινω.
 
Last edited:

plaster46

Original poster
New member
Feb 17, 2014
98
2
9
Φιλε απηντησα σε αλλο μηνυμα που ανηρτησες.
Πιθανως εχει βλαβη η αντλια καυσιμου ή κατι αλλο οπως εξηγω στο αλλο μηνυμα σου ως απαντηση.
Πηγαινε το στο συνεργειο.
Μαθε να χειριζεσαι το διαδικτυακο φορουμ, τα μηνυματα και τα λοιπα, αν θελεις, φιλικως το επισημαινω.
Φιλε δουλευω στον υπολογιστη εδω και 50 χρονια,Μη μου ξαναπαεις να χειριζομαι σωστα το δυαδυκτο forum.
Kαι μη μου απαντησεις αλλη φορα καταντησες γραφικος
 

Κεραυνός

Hero Member
Top Poster του μήνα
Jan 8, 2016
1,035
155
63
Μοντέλο
MK6
Για να μην ανοιγονται δυο και τρια θεματα για ενα ζητημα, ανεφερα τα μηνυματα. Διοτι γραφονται απαντησεις και προσπερνωνται υστερα ετσι. Για την ορθη και ομαλη ροη του λογου στο φορουμ το επεσημανα.Τιποτε αλλο. Καλη δυναμη.
 
Last edited:

dtsef

Administrator
Staff member
Moderator
Dec 23, 2020
15
7
4
    • Administrator
    • Moderator
  • #5
Φιλε δουλευω στον υπολογιστη εδω και 50 χρονια,Μη μου ξαναπαεις να χειριζομαι σωστα το δυαδυκτο forum.
Kαι μη μου απαντησεις αλλη φορα καταντησες γραφικος
Σας παρακαλώ να είστε πιο ευγενικός δεν έχει κανείς υποχρέωση να σας απαντήσει δεν ειμαστε συνεργείο αλλά μια ομάδα χρηστών που βοηθάμε ο ένας τον άλλον όπως μπορούμε. Επίσης σταματήστε να ανοίγετε συνεχώς τα ίδια ερωτήματα δεν έχει νόημα αυτό που κάνετε.
 

plaster46

Original poster
New member
Feb 17, 2014
98
2
9
ειμαι παππους και λογοκρισια δεν ανεχομαι απο κανεναν.επιπλεον ειμαι διδακτορας χημικος μηχανικος.
το αν εχει νοημα αυτο που κανω το αποφασιζω εγω και οχι εσεις νεαρε μου.εγινα κατανοητος?
 

dtsef

Administrator
Staff member
Moderator
Dec 23, 2020
15
7
4
    • Administrator
    • Moderator
  • #7
τα πτυχία και η ηλικία δεν κάνουν τον άνθρωπο, αν δεν συμμορφωθείτε με τους κανόνες του φόρουμ θα διαγραφείτε.
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread