Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

ChrisFrou

Original poster
Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
13
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
εχει βαλει κανεις??αν ναι μπορει να μας πει αν οντως κανει αυτην την υποσχομενη δουλεια??δεν μιλαω για αυξηση ιπποδυναμης αλλα για καλυτερη αποκριση !απο τιμες τι "παιζουν" ??
Ευχαριστω εκ των προτερων!!!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Χρίστο εγώ το έχω εδώ και ένα χρόνο, δεν έχει παρουσίαση το παραμικρό. Το κόστος του είναι περίπου στα 200Ε για όσους ενδιαφέρονται
Τώρα από θέμα αποδόσεων που θα ενδιαφέρουν και τους περισσότερους… όπως είπες και εσύ δεν παίρνεις άλογα ,αλλά αποκτάς μια ποιο άμεση απόκριση στο γκάζι με αποτέλεσμα να γίνετε λίγο ποιο νευρικό. Η διαφορά φαίνετε περισσότερο στης ποιο μικρές ταχύτητες πχ 1η,2α άντε και 3η στης χαμηλομεσαίες . Στα πολλά χιλιόμετρα δεν καταλαβαίνεις τίποτα.
 

ChrisFrou

Original poster
Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
13
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
οταν τελειωσω με το αμαξι σκεφτομαι να το βαλω απ αυτα που μου περιγραφεις φαινεται οτι αξιζει!!!απ την αλλη σκεφτομαι τα χρηματα....
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
Γενικα τα Ford εχουν πολυ καλα ηλεκτρογκαζα σε αντιθεση με τα VAG πχ που με οτι ταχυτητα κι αν κινεισαι το καταλαβαινεις μια χαρα το 1 δευτερολεπτο lag..
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
παιδια και γω το σκεφτομαι σοβαρα ...αλλα πρωτα θα μπουν τα ελατηριακια...
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
το sprint booster το εχει η γυναικα στο suzuki και κανει παρα πολυ καλη δουλεια!!!τρελη αμεσοτητα στο πατημα που θα τη ζηλευε ακομα και ντιζατο!!!
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
μετά την τοποθέτηση του με την εγγύηση θα υπάρχει πρόβλημα;
πριν το κτεο πρέπει να βγαίνει να υποθέσω;
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
Lucifer said:
μετά την τοποθέτηση του με την εγγύηση θα υπάρχει πρόβλημα;
πριν το κτεο πρέπει να βγαίνει να υποθέσω;
0χι κανενα απολυτος προβλημα δεν εχεις με κτεο.
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Το αγόρασα από τον Μπουλέκο στην μεταμόρφωση τηλ. δεν θυμάμαι…. αλλά το βρίσκω αν ενδιαφέρεστε.

@Lucifer:  με την εγγύηση δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα ( να φανταστής μου το είχαν προτείνει και από την αντιπροσωπία)
 

mikepc

Rookie
May 22, 2010
46
0
0
38
Απο τον Bouleko μονο το αγορασες η εκανες κ την εγκατασταση??
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
http://www.boulekosdynamic.com/contact.asp

νομιζω στο βαζουν εκεινη την ωρα ειναι 2-3 λεπτα δουλεια
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Και εγω turbo το ιδιο πιστευω,αλλα καποιοι ισως ειναι πιο απαιτιτικοι απο αλλους,εγω που το εχω δει σε λειτουργια παντως κανει δουλεια.Εξαλου εχεις την δυνατοτητα να το δοκιμασεις αν σου κανει οπως λεει στο Νο7 http://www.sprintbooster.gr/faqs.asp?menu=0
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
pitbull said:
Και εγω turbo το ιδιο πιστευω,αλλα καποιοι ισως ειναι πιο απαιτιτικοι απο αλλους,εγω που το εχω δει σε λειτουργια παντως κανει δουλεια.Εξαλου εχεις την δυνατοτητα να το δοκιμασεις αν σου κανει οπως λεει στο Νο7 http://www.sprintbooster.gr/faqs.asp?menu=0

Αμα πουληθει κανενα με που φοραει, μου το δίνει και το περναω έχει απλη καλωδίωση..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread