Υποβραχιόνιο/Κονσόλα Δαπέδου

Πληροφορίες και ερωτήματα για body kit,σαλόνια,ταμπλό κ.τ.λ.
Απάντηση
spant
Newbie
Newbie
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Υποβραχιόνιο/Κονσόλα Δαπέδου

Δημοσίευση από spant »

Καλησπέρα σε όλους,

Κάτοχος ST Line οπότε στερούμαι τεμπέλη/υποβραχιόνιου. Προχθές επισκέφθηκα για ένα αξεσουάρ την αντιπροσωπεία που αγόρασα το αυτοκίνητο και ο πωλητής μου μου είπε πως ένας άλλος "άρρωστος" πελάτης του πήγε και τοποθέτησε στο ST Line του την κονσόλα δαπέδου (έτσι το αναφέρουν) με τον εργοστασιακό ενιαίο τεμπέλη και τις φωτιζόμενες ποτηροθήκες. Όταν ρώτησα το τμήμα των αξεσουάρ αν υπάρχει κάτι τετοιο μου απάντησαν αρνητικά κατευθύνοντας με στον after market RATI Armster που βιδώνει στο κάθισμα απο τον επίσημο καταλογο αξεσουαρ της Ford. (Είχα πει να κάτσω να δω αν θα μου λείψει ο τεμπέλης μετα απο καιρο και τελικά μου λείπει!) Έχει κάνει κανείς κατι απο τις παραπάνω περιπτώσεις με ιδανικη την κονσολα δαπέδου? Μπορεί να με κατευθύνει καποιος η να προτείνει κατι αν εχει κάνει με καμια φωτο του RATI Aftermaket για να καταληξω κάπου? Σας ευχαριστώ πολυ εκ των προτέρων!!! :) :) ;) ;)

alexis2009x
New member
New member
x 1

Απ: Υποβραχιόνιο/Κονσόλα Δαπέδου

Δημοσίευση από alexis2009x »

εμενα μου εκαναν δωρο τον rati και είμαι ευχαριστημένος βολευει πολύ στην οδήγηση και ειναι αρκετά σταθερός τον εχω 2 χρόνια τωρα

spant
Newbie
Newbie

Δημοσίευση από spant »

alexis2009x έγραψε: εμενα μου εκαναν δωρο τον rati και είμαι ευχαριστημένος βολευει πολύ στην οδήγηση και ειναι αρκετά σταθερός τον εχω 2 χρόνια τωρα
Καλημέρα Φίλε! Μήπως σου είναι εύκολη καμία φωτό? Βολεύει? Γιατί διαβάζω οτι τρυπάνε το κάθισμα και μου σηκώνεται η τρίχα! :P Ευχαριστώ πολύ!

moytas
Rookie
Rookie

Δημοσίευση από moytas »

και εμενα δωρο μου το βαλανε. Θα το βγαλω φωτογραφια το απογευμα να δεις

alexis2009x
New member
New member
x 1