Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

sirMao

Member
Nov 17, 2013
220
0
0
40
Και εγω μεταχειρισμένη αεροτομή έβαλα και συνάντησα το ίδιο προβλημα. Όμως είχε επάνω το σωλήνακι απο τα πιτσιλιστιρια και με μια μούφα απο αυτές για αυτόματο πότισμα επέκτεινα την υπαρχουσα και έτοιμο. Το ρεύμα μια μικρή τσόντα, απλά εχει πολικότητα και ανάποδα δε δουλεύει.
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
Και γώ για το πιτσιλιστήρι το ίδιο έκανα...Για το ρεύμα όμως τραβήξαμε λίγο πιο έξω το καλώδιο και δεν χρειάστηκε να μπλέξουμε με καλώδια..
 

Kostas_Fiesta

Member
Σεπτ. 21, 2013
135
0
0
32
χαλκιδικη
καλησπερα...ψαχνωντας λιγο στο  google βρηκα αυτο

http://www.sico-developments.co.uk/products/mk7-fiesta-rs-style-spoiler

πως το βλεπετε?
 

ΘΟΔΩΡΗΣ MK7

Pro Member
Apr 18, 2012
424
0
0
41
punk punk punk punk punk punk punk punk punk
Αν ψάχνεις να πάρεις αεροτομή τότε να πάρεις αυτή. 
Αλλιώς σου πουλάω εγώ του sport και αγοράζω εγώ αυτή tease
 

antonisgiannena

New member
Mar 19, 2015
67
0
0
32
Ιωαννινα
Καλησπερα σας κ καλως σας βρηκα,
Θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος υπαρχει αφτερμαρκετ σποιλερ πισω;λιγο πιο μεγαλος;αλλα οχι κ τραγικος...νομιζω οτι εβγαζε καποιο μοντελο απ μαμα ενα καλυτερο...αυτη την στιγμη εμενα φοραει τον απλο μαμα που ειναι κολλητος στο πορτ παγκαζ. Ευχαριστω εκ των προτερων κ ελπιζω να εγινα κατανοητος
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Δεν κατάλαβα τελικά ψάχνεις για μαμά ή aftermarket; Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά... Ποια έκδοση έχεις για να καταλάβουμε ποιον διάχυτη φοράς. Υπάρχουν 2 μαμίσιοι, ένας που φοράνε οι εκδόσεις Trend και Titanium (1.250cc και 1.400cc αντίστοιχα) και ο άλλος που φοράει το Sport (1600cc).
Αν έχεις μια από τις πρώτες εκδόσεις μπορείς να βάλεις του Sport. Αν πάλι έχεις το sport και δεν σου φτάνει έχεις 2 επιλογές, πρώτον βάζεις από το ST ή δεύτερον πας σε aftermarket.
 

antonisgiannena

New member
Mar 19, 2015
67
0
0
32
Ιωαννινα
Καλησπερα εχεις δίκιο δεν ήταν πολυ ακριβής η δημοσίευση... Έχω την έκδοση titanium 1.4 diesel κ λογικά αυτή που έχω τσεκάρει σε κάποια φιεστακια ειναι του σπόρ λογικά...βγαινει λίγο πιο έξω απ' τον μαμά spoiler κ έχει δυο ανοίγματα...
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Ok μιλάς για αεροτομή σωστά; Στην αρχή νόμιζα ότι μιλάς για πίσω προφυλαχτήρα-διαχύτη. Οπότε ενδιαφερέσαι γι'αυτό...

2014-Ford-Fiesta-ST-Roof-and-Spoiler.jpg


Μπορείς να βρεις καμία μεταχειρισμένη στο car.gr από τρακαρισμένο ή πας για καινούρια.
 

ilias710

Member
Oct 27, 2014
266
0
0
27
Περιστέρι
NickMrg said:
Ok μιλάς για αεροτομή σωστά; Στην αρχή νόμιζα ότι μιλάς για πίσω προφυλαχτήρα-διαχύτη. Οπότε ενδιαφερέσαι γι'αυτό...

2014-Ford-Fiesta-ST-Roof-and-Spoiler.jpg


Μπορείς να βρεις καμία μεταχειρισμένη στο car.gr από τρακαρισμένο ή πας για καινούρια.

αν όμως την πάρει μεταχειρισμένη δεν θα έχει πρόβλημα με το χρώμα?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
akiz90 said:
Την είχα βρει εδώ σε aftermarket αλλά πρέπει να την βάψεις.
όλες θέλουν βάψιμο,δεν το γλυτώνεις..εκτός και αν βρεις μεταχειρισμένη σε καλή κατάσταση και στο χρώμα του αυτοκινήτου σου
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread