Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
pc-baboula said:
Καλησπέρα παιδεία εγω είμαι νέος παίζει να βρούμε για το fiesta μου ένα logo fiestamaniacs?
Θα μπορέσεις να πάρεις στην επόμενη συνάντησή μας
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
Υπάρχει αυτοκόλλητο που να μπορείνα μπει στο πλαστικό (πλαίσιο) της πινακίδας;
 

SotosFiesta

Newbie
Mar 24, 2014
2
0
0
Κρητη
Καλησπερα παιδια ειμαι νεος εδω..ηθελα να ρωτησω αν υπερχουν διαθεσιμα αυτοκολλητα γιε το fiesta μου που το περιμενω οπου να ναι!..μενω κρητη!..ευχαριστω προκαταβολικα :)
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Στείλε μου προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία σου και θα σου ταχυδρομήσω ένα ζευγάρι αυτοκόλλητα  ;)
 

ZyosN

Newbie
Apr 10, 2014
2
0
0
Koζανη
γεια σας λατρειες... εγω ο κακομοιρης που  βρισκομαι κοζανη πως το παιρνω το αυτοκολλητο ????
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Καλημέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω εάν το αυτοκόλλητο FiestaManiacs.gr με την σημαία βγαίνει χωρίς την επιγραφή του Mk7...
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
ZyosN said:
γεια σας λατρειες... εγω ο κακομοιρης που  βρισκομαι κοζανη πως το παιρνω το αυτοκολλητο ????
Θα στείλεις στο μέλος KOSTG ένα προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία σου για να προχωρήσει την αποστολή

angel s said:
Καλημέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω εάν το αυτοκόλλητο FiestaManiacs.gr με την σημαία βγαίνει χωρίς την επιγραφή του Mk7...

Όχι δεν βγαίνει
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Θα ταίριαζε πολύ και στο Μκ6 αλλα δεν πειράζει...προσπαθώ να έρθω σε συνάντηση αλλα κατι αλλο μου τυχαίνει ελπίζω στην επόμενη παιδιά που θα κάνετε να ερθω να γνωριστουμε.. 
 

leftko

Member
Dec 23, 2012
193
0
16
32
Ενδιαφέρομαι και εγώ αυτοκόλλητα. Τι μεταφορικά έχει για Ηράκλειο ξέρετε? Αλλιώς αν είναι κόπος πάω και φτιάχνω δικά μου.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Τα απλά αυτοκόλλητα fiestamaniacs.gr δεν έχουν μεταφορικά. Το logo και το limited edition (που θα βρες σε άλλα threads εδώ μέσα) προϋποθέτουν κατάθεση σε τράπεζα.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Kαλημέρα, καλώς ήρθες. Δεν επιτρέπεται να γράφουμε με greeklish στο forum, παρά μόνο με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες.

Ευχαριστώ.
 

Astral

Member
Σεπτ. 1, 2012
143
0
0
33
Αθηνα
Πως θα μπορουσα να προμηθευτω και εγω ενα σετακι αυτοκολλητα;;μολις εγινα και εγω κατοχος ενος fiesta mk7!!Θελω συναντηση επειγοντως!!!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Astral said:
Πως θα μπορουσα να προμηθευτω και εγω ενα σετακι αυτοκολλητα;;μολις εγινα και εγω κατοχος ενος fiesta mk7!!Θελω συναντηση επειγοντως!!!!
Σε πιο μέρος είσαι?
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread