Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Andreas19 said:
Andreas19 + Μάρθα. ενα δικλινο. αν γινεται με διπλο κρεβατι!!!!!

παιδια αν γινεται το δικλινο να γινει τρικλινο?? αν γινεται Αndreas-Martha-Spiros!!!!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
κι εγω μεσα....θα γινει συνενοηση με μιχαλη και θα σας πουμε για ατομα και δωματιο...
 

stefanosmk7

Rookie
Aug 18, 2010
21
0
1
38
ΚΙΑΤΟ-ΛΑΡΙΣΑ
Εκδρομη στα μερη μου?Ωραια χαιρομαι!Παιδια επειδη δεν ξερω αν βρισκομαι Λαρισα η Κιατο!!Δεν λεω σιγουρα!Παντως αν ειμαι Κιατο θα ερθω και εγω την κυριακη και θα σας βρω εκει πιστευω!!
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Εκει θα μας βρεις Στεφανε,η τουλαχιστον εκει τριγυρο.
Παρακολουθα το θεμα και θα δωσουμε και ενα τηλεφωνο για τα μελη ωστε να μπορουν να επικοινωνησουν μαζι μας.
 

sophia

Member
Feb 6, 2011
172
0
0
53
ΑΘΗΝΑ
Παρακαλώ ένα δίκλινο και για μένα (με 2 μονά αν είναι εφικτό).
sophia + 1 άτομο.
 

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
biggrin Εγω και Maria μεσα οποτε ενα δικλινο για αρχη. Υπαρχει ομως ενδεχομενο για τρικλινο ή τετρακλινο, οποτε αν γινεται να το αφησουμε ανοιχτο και θα ενημερωσουμε συντομα μολις κανονισουμε τα ατομα ;D
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Sweet_Squeeze said:
Κάτι τέτοιο εννοεί...

δεν μου λεει κατι!! για να ακουσω,για να δω, καντε λιγο πανικο!! μονο ετσι δλδ θα καταλαβουμε την παρουσια σας??????????? :angel: :angel: lol winkwink qq qq winkwink whistling whistling lol craz craz a1 a1
 
Mairiliz said:
biggrin Εγω και Maria μεσα οποτε ενα δικλινο για αρχη. Υπαρχει ομως ενδεχομενο για τρικλινο ή τετρακλινο, οποτε αν γινεται να το αφησουμε ανοιχτο και θα ενημερωσουμε συντομα μολις κανονισουμε τα ατομα ;D

Πάλι τα δυό σας μαζί??
...έχετε να τραβήξετε από εμένα ότι δεν τραβήξατε στα Καλάβρυτα!!
..αα ΝΑΙ !! ..ξέχασα να δηλώσω!!
Μέσα κ εγώ!!
Δεν θα πάρω αμάξι ..θα έρθω με τον Προαστιακό !!  tease
 

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Στέλιο, μια και που θα έρθεις (με τον προαστιακό) σε έβαλα στο τρίκλινο με τον Pitbull. Αν έχεις αντίρρηση πες μου.
Επίσης, αν μπορείτε οι nos7, vouts & vasilisfiesta να γράψετε τι δωμάτια θα χρειαστείτε για να προγραμματίζουμε σιγά σιγά τη διαμονή μας.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread