Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Zauro

Pro Member
Jul 6, 2013
386
0
16
42
Πειραιάς
nos7 said:
Υ.Γ. παιδιά δε θέλω χαζομάρες...μιλάμε για το Nos7... είναι δυνατόν να ανεβάσω τώρα φωτογραφικό υλικό;;; Του χρόνου και βλέπουμε

σοκαρίστηκα!
 

Nikos_By_Tntt

Member
Dec 29, 2014
108
0
16
32
Athens
Γεια σας παιδες..!
Που λετε ειμαι Μαρινα αλιμου αραζω με την κοπελα μου και το φιεστακι και εκει μεσα στην ησυχια ακου τυρμπινες εξατμησεις κτλ.. γυρναω κοιταω ενας κακος χαμος ολο φιεστα.. ωχ λεω καλη φαση..και σκεφτομαι ρε λες να ειναι τα παλικαρια που μιλουσα στο φορουμ? μπαινω πιο μετα και διαβαζω για συναντηση..!
Ειστε ωραιοι συνεχιστε ετσι  ok234  ok234
 

Nikos_By_Tntt

Member
Dec 29, 2014
108
0
16
32
Athens
Δεν ημουν σιγουρος οτι ησασταν εσεις δεν ειχα δει για συναντηση..την επομενη φορα θα ερθω να σας γνωρισω! :)
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Πολύ ωραία περάσαμε στην συνάντησή μας.Ξεκίνησε δυναμικά η πρώτη συνάντησή μας και έρχεται τώρα και η κοπή της πίτας μας.
Παρόλο τις δυσκολίες μας που έχουμε όλοι ας προσπαθήσουμε να μείνουμε ενωμένοι

Μιχάλη πέρασαν 7 μέρες..... tease tease
κάνε κάτι με τις φωτογραφίες ;D ;D
 
Καλά χαμπαρι δεν πήρα ότι ειχαμε συνάντηση!! Βλέπεις χάσαμε τον πίνακα κάτω δεξιά που έγραφε τις ανακοινώσεις για τα σημαντικά γεγονότα!
Ανακοινώθηκε την ημερα που είχα πάει επαρχια....και την Κυριακή ίσως να είχα πολύ άγχος για τις εκλογές!! tease
 

Nos7

Administrator
Original poster
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • Thread starter
  • #53
και μιας και πηρα φορα με τις φωτο τις πιτας...αντε να σηκωσω και αυτες τις φωτο!!!του χρονου παλι  tease tease

 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread