Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

giannisnio

Original poster
Newbie
Oct 27, 2011
4
0
0
Γειά σας. Έχω μια απορία. Το κουμπί που υπάρχει στο ταμπλό για να ανοίγει το πορτπαγκάζ είναι φωτιζόμενο? (προφανώς με τα φώτα ανοιχτά)? Σε μένα δεν ανάβει κ το βράδυ δεν το βρίσκω εύκολα. Αν ναι, ξέρει κανείς πως αλλάζει?
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
τωρα που το λες δεν το χω παρατηρησει,αλλα δεν πρεπει να ναι...
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
το ξερω οτι λεει για μκ6!ειχα μκ6 και γω πριν το 7αρι!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
giannisnio said:
Γειά σας. Έχω μια απορία. Το κουμπί που υπάρχει στο ταμπλό για να ανοίγει το πορτπαγκάζ είναι φωτιζόμενο? (προφανώς με τα φώτα ανοιχτά)? Σε μένα δεν ανάβει κ το βράδυ δεν το βρίσκω εύκολα. Αν ναι, ξέρει κανείς πως αλλάζει?

ειναι θεμα συνηθειας φιλε μου! δεν ειναι φωτιζομενο αλλα με τον καιρο θα πηγαινει μονο του το χερι σου εκει!!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Επιβεβαιώνω, δεν πρέπει να σβήσεις το αυτοκίνητο, αρκεί να μην τσουλάει (να είναι σταματημένο δηλαδή) και να μην είναι κλειδωμένες οι ασφάλειες (γιατί πάλι δεν ανοίγει)...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
arkas said:
για το mk6 μιλας αντρεα;

Ναι για μκ6 μιλαω!! ειχα και τετοιο πιο παλια!! οπως λεει και ο Κωστας παρακατω κ προανεφερα κι εγω σε μηνυμα ανοιγει και εν λειτουργια!!
Μπαμπη το pro face που ειχα πιο πριν απο το face ανοιγε και με λιγα χλμ. στο face δεν ανοιγει το ιδιο!!
Χριστινα εσενα μπορει να εχει προβλημα το ανυπαρκτο κουμπι σου!!! tease tease giggle
 

giannisnio

Original poster
Newbie
Oct 27, 2011
4
0
0
ευχαριστω παιδια..επισης και σε μενα απλα πρεπει να σταματησω για να ανοιξω. οχι να σβησω

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1320734348[/time]
και ναι για το ΜΚ6 μιλαω face lift....
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
kostg said:
Επιβεβαιώνω, δεν πρέπει να σβήσεις το αυτοκίνητο, αρκεί να μην τσουλάει (να είναι σταματημένο δηλαδή) και να μην είναι κλειδωμένες οι ασφάλειες (γιατί πάλι δεν ανοίγει)...
δεν ξερω για εσας αλλα εμενα αμα δε σβησει τ αμαξι πορτ παγκαζ δεν ανοιγει
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread