Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Doffy said:
Καλημέρα, στη Βελμάρ Βαρυμπόμπης που ρώτησα για επίσημο κιτ αναβάθμισης υπποδύναμης μου έριξαν ακυρο.
Μου είπαν ότι δεν υπάρχει μέχρι στιγμής.
Aν υπάρχει κάποιο κιτ θα το βρεις στον Καρανικόλα ή στον Κακλαμάνο
 

Walking

New member
MK7.5
Aug 5, 2016
99
1
8
38
Αγία παρασκευή
Μοντέλο
MK7.5
Έχουμε κανά link για το συγκεκριμένο πρόγραμμα της rica?Έχω βρει site αλλά του εξωτερικού.απο τιμή πάντως είναι πολύ κοντά με την car center(600 euro)
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Καλημέρα!
Αν κάποιος αλλάξει απλώς το εργοστασιακό τελικό σε χειροποίητο και λίγο πιο ελεύθερο, έχει να κερδίσει κάτι αξιόλογο?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Fiestaris said:
Καλημέρα!
Αν κάποιος αλλάξει απλώς το εργοστασιακό τελικό σε χειροποίητο και λίγο πιο ελεύθερο, έχει να κερδίσει κάτι αξιόλογο?
Ελάχιστα πράγματα
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Ευχαριστώ για τις απαντησεις. Θόρυβος, τι θόρυβος? Μπάσος και όμορφος ή ενοχλητικός?
 

tsambion

Member
Jul 26, 2017
117
3
18
39
Αθηνα
Στον κακλαμανο μου ειπαν 450 + φπα 25 αλογα ομως δεν ξερω αν αξιζει απο θεμα αξιοπιστιας κ καταναλωσης
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Με λίγα παραπάνω βάζει κανεις της Rica και μάλιστα στην αντιπροσωπεία, δε θα εβαζα κάτι που δε ξέρω.
 

Panosnaval7

Rookie
Aug 9, 2016
10
0
0
Πρόγραμμα της Rica σε ελληνική αντιπροσωπεία? Εγώ απλα έλεγα αν παίζει επαναχαρτογραφηση όπως βγαίνει το καινούργιο fiesta, focus κλπ στα 120hp, επίσημα ώστε να μην χάσω την 8ετη εγγύηση που έχω βάλει. Λογικά ο Κακλαμανος για να λέει +25 μάλλον πάει με την επαναχαρτογραφηση αφού θα έχουν το πρόγραμμα των 120 ιππων.
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Όσον αφορά το πρόγραμμα της Rica νομίζω πως δεν χάνεις την εγγύηση αν πηγαίνεις στον Καρανικόλα, όπου και το τοποθετεί . Αν πηγαίνεις σε άλλη αντιπροσωπεία θα σου πουν ότι την έχασες.
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Στον Καρανικολα σίγουρα και αν το ξέρουν. Όσον.αφορα τους υπόλοιπους, ε δε φαίνεται αυτό στο διαγνωστικό άρα νομίζω πως ουτε που θα ασχοληθούν.
 

KARBY

Pro Member
Feb 12, 2015
318
3
18
Φαινεται στα καυσαερια φιλε μου.
Η αν καποια στιγμη το βαλουν να ξεκαπνιστει με πυρολυση απο το διαγνωστικο,θα τους κανει
κουφα το μοτερ (για εκεινους που δεν ξερουν οτι εχει αλλαξει η χαρτογραφηση.).
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread