Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

dj lepe

Original poster
Rookie
May 16, 2011
37
0
0
βάζοντας μπροστά το αυτοκίνητο μετά από 2 εβδομάδες ακινησίας και γυρνώντας το κλειδί για να βάλω μπροστά εμφανίστηκε αυτή η ένδειξη δίχως να το έχω απενεργοποιήσει πατώντας το κουμπί του. τι σημαίνει αυτό; το έχετε ξαναδεί; ευχαριστώ.
 

lefteris

Pro Member
Oct 15, 2011
406
0
0
41
Αθήνα
Κράτα μια πισινή μήν είναι θέμα μπαταρίας.Δεκαπέντε μέρες είναι αυτές,κρύα εκκίνηση,πιθανώς ταλαιπωρημένη μπαταρία,δέν θέλουν και πολύ τα ηλεκτρικά για να σου βγάλουν κουκουρούκου ενδείξεις...
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
dj lepe μου το κανει και εμενα πολυ συχνα δεν ειναι τιποτα. Μπαταρια το αποκλειω (τουλαχιστον στο δικο μου) γιατι ειναι μολις 1 ετους. Πιο συχνα στο κανει τωρα η το εκανε και τον χειμωνα που μας περασε; Γιατι εγω το παρατηρουσα τοτε με υγρασιες κλπ. Τωρα το κανει αραια και που. Εχω σκοπο στην αλλαγη των φρενων να δω και τον αισθητηρα μηπως επιασε βρωμιες και οφειλεται σ αυτο. Ελπιζω να βοηθησα
 

satsok79

Newbie
Feb 8, 2013
2
0
1
K μενα ειχε το ιδιο θεμα οταν το αφησα σε ακινησια ,esp off με την εκκινηση κ εσβηνε σε 1 δευτερολεπτο.
Σε ξενο αντιστοιχο φορουμ διαβασα οτι μπαινει μια λειτουργια του αυτοκινητου (κατι σαν ασφαλιστικο,λεπτομερειες δεν θυμαμαι  tease ) οταν μενει παρκαρισμενο καιρο,εμενα η μπαταρια ηταν ηδη κ 4ετιας κ σου πεταει αυτη την ενδειξη.
πηγα την μετρησαν,εβαλα κ νεα με την ευκαρια κ το προβλημα δεν ξαναεμφανιστηκε.
 

Soulismar

Rookie
Aug 12, 2016
12
0
1
Κορωπί
Εμενα μου εμφανιζει συχνα το esp off οταν το βαζω μπρος, ομως μετα απο δευτερολεπτα σβηνει το κουμπι και η ενδειξη μαζι. Επισης αναβει στην οθονη η πανω αριστερα ενδειξη και γραφει στην οθονη news announcement και κοβεται το σημα στο ραδιο συνεχεια. Δε βρηκα καποιο θεμα για αυτο και το παραθετω εδω, αν ξερει κατι καποιος ας με βοηθησει
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #7
το esp το κανει και σε εμενα καθε που βαζω μπρος!!!μαλλον ειναι το τσεκ που κανει....γιατι στην οθονη δεν μου το εχει δειξει ποτε οπως οταν πατησεις το κουμπι σου βγαζει esp off!!! το news announcement πρεπει να ειναι το εχεις ενεργοποιησει απο το menu να βρησκει σταθμους με αυτη την δυνατοτητα...
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
Φιλε μου το esp off το βγαζει και σε μενα μολις βάλω μπρος το αμαξι ... κανει τσεκ για να βεβαιωθεις οτι ειναι κομπλε ... τωρα για το αλλο θεμα σου οπως βλεπεις την κονσολα στα δεξια εχει ενα κουμπακι που λεει ΤΑ αν δεν κανω λαθος ... μολις ανοιξει το ραδιο πατησε το και δεν θα σου ξαναμπουν σταθμοι με ειδησεις !!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread