Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Προλαβαίνω να δηλώσω συμμετοχή κι εγώ; Θα φέρω μαζί την αφεντιά μου και ένα black panther φιεστάκι με πορτοκαλί καθίσματα  giggle
Και αυτοκόλλητα limited edition  ;)
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
scorpion said:
Συμμετοχές :

1 - scorpion OK - ΔΗΛΩΣΗ
2 - thodoris ΟΚ - ΔΗΛΩΣΗ
3 - manos.m ΟΚ - ΔΗΛΩΣΗ
4 - xrhstos fiestakis OK - ΔΗΛΩΣΗ
5 - Nikol@r@s ΟΚ - ΔΗΛΩΣΗ
6 - dimitris.sp ΟΚ - ΔΗΛΩΣΗ
7 - crazy OK - ΔΗΛΩΣΗ
8 - andreasecoboost OK - ΔΗΛΩΣΗ
9 - ilias86 ΟΚ - ΔΗΛΩΣΗ
10 - panoswhite ΔΗΛΩΣΗ
11 - Dark knight OK - ΔΗΛΩΣΗ
12 - SPYROS FIESTA S ΟΚ - ΔΗΛΩΣΗ
13 - Rules! ΟΚ - ΔΗΛΩΣΗ
14 - Stelios fr. OK - ΔΗΛΩΣΗ
15 - andreas@fiesta ΟΚ - ΔΗΛΩΣΗ
16 - alexpatra ΟΚ - ΔΗΛΩΣΗ
17 - ntinosch93 OK - ΔΗΛΩΣΗ
18 - tomas ΟΚ - ΔΗΛΩΣΗ
19 - kostg OK - ΔΗΛΩΣΗ

Οι συμμετοχές ολοκληρώθηκαν με επιτυχία μπορώ να πω....
Αναμένουμε τώρα να περάσουν αυτές οι λίγες μέρες που έμειναν....
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
kostg said:
Προλαβαίνω να δηλώσω συμμετοχή κι εγώ; Θα φέρω μαζί την αφεντιά μου και ένα black panther φιεστάκι με πορτοκαλί καθίσματα  iggle
Και αυτοκόλλητα limited edition  ;)
Επιτέλους Κώστα...Ας περίμενες την Πέμπτη για να δηλώσεις :) Αντε 4 μερούλες ακόμα biggrin
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Φέτος επειδή είμαστε πολλά αυτοκίνητα πρέπει να κανονίσουμε ένα ωραίο σημείο και άνετο για να χωρέσουμε , μην τρέχουμε τελευταία στιγμή και είμαστε ο ένας πάνω στον άλλο η χωρισμένοι . πιστεύω μπορεί να γίνει μια συνεννόηση πάνω σε auto μιας και είμαστε πολλοί.
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
scorpion said:
Έχουμε και λέμε....

Για τα δώματια του ξενοδοχείου


- scorpion + xristina (δίκλινο)
- thodoris + Dark knight + andreasecoboost + 1 (τετράκλινο)
- stelios fr + tomas + illias86 (τρίκλινο) + kostg (Σάββατο)
- ntinosch93 + 2 άτομα (τρίκλινο) + spyros fiesta s
* τα μέλη των δωματίων είναι προσωπινά και θα γίνουν και αντίστοιχες αλλαγές

Μέλη που θα μείνουν σε σπίτι

- Manos.m
- dimitris.sp
- crazy
- xrhstos fiestakis
- nikol@r@s
- panoswhite







Πρόγραμμα :

- Παρασκευή 16-6-2017 και ώρα 19:30 θα αναχωρήσουμε από την καφετέρεια ΕΝΤREE που βρίσκεται εδώ
scorpion - xristina - panoswhite - Dark knight + stelios fr -tomas - thodoris - andreasecoboost - ilias86 - nikol@r@s

- Τα μέλη που θα έρθουν το Σάββατο 17-06-2017 θα πρέπει να έχουν δώσει το παρών μέχρι τις 14:30
spyros fiesta s + ntinosch93 + kostg
Ιάκωβε εδώ βλέπω οτι μ εχεις βάλει με τα άτομα πουθα ξεκινήσετε απο Αθήνα την Παρασκευή...μάλλον μπερδέυτηκες..σου το λέω απλά για να μην με περιμένετε εκεί...
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
Πραγματικά το άξιζαν και δεν το μετάνιωσα καθόλου που έκανα τόσα χλμ..

Χάρηκα που σας γνώρισα από κοντά,πέρασα τέλεια όπως όλοι πιστεύω και ελπίζω να τα ξαναπούμε από κοντά είτε στην Αθήνα είτε ξανά στην Πάτρα με περισσότερα Fiestakia!!! AR15firing AR15firing AR15firing AR15firing AR15firing

Υ.Γ Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον manos.m για την βοήθεια του την Παρασκευή...
 

manos.m

Administrator
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
thodoris said:
Πραγματικά το άξιζαν και δεν το μετάνιωσα καθόλου που έκανα τόσα χλμ..

Χάρηκα που σας γνώρισα από κοντά,πέρασα τέλεια όπως όλοι πιστεύω και ελπίζω να τα ξαναπούμε από κοντά είτε στην Αθήνα είτε ξανά στην Πάτρα με περισσότερα Fiestakia!!! AR15firing AR15firing AR15firing AR15firing AR15firing

Υ.Γ Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον manos.m για την βοήθεια του την Παρασκευή...
Εγώ ευχαριστώ φίλε που διήνυσες όλη την Ελλάδα για να είσαι μαζί μας....


Είμαι παρά πολύ χαρούμενος που αυτό το ΣΚ το πέρασα με παλιούς και νέους φίλους στην Πάτρα. Θέλω να πω ευχαριστώ σε όλους αλλά κυρίως στον Ιάκωβο γιατί έχει το μεγαλύτερο μερίδιο του ότι έγινε...
Για όσους δεν ήσασταν εκεί για να σας βάλω στο κλήμα θα σας πω ότι το 1/5 του μόλου ήταν fiestamaniacs ...
Ήθελα άλλες 2 μέρες για να πω την αλήθεια μου..
Υ.Γ. πάμε για χειμώνα τώρα scorpion
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα

Καμιά φορά τα λόγια στερεύουν για να περιγράψεις κάτι το τόσο ξεχωριστό όπως είναι το PMS. Μια μικρή εκδρομή, μια ευχάριστη αλλά σύντομη εμπειρία χάρις στην οποία ξεφεύγουμε απ'όλους κι απ'όλα. Είναι η στιγμή που η αγάπη,το πάθος και η τρέλα μας για το Fiesta ενώνονται και κάνουν το PMS να παραμιλάει χρόνο με το χρόνο(Μα 19?  biggrin )

Δεν θέλω να πω πολλά και να κουράσω, θα πω μόνο ότι χάρηκα πάρα πολύ που είδα όλα τα περσινά μέλη και ακόμη περισσότερο που γνώρισα βετεράνους και newcomers του forum μας. Με τυχαία σειρά

Panoswhite (Rs <3)
andreas@fiesta
RULES(Super Mario aka_MK1)
Ilias 86
Thodoris
ntinosch93
Tomas
xrhstos fiestakis(Sharky)
Dark Knight(Κολοκοτρώνης <3)
SPYROS FIESTA S

Όλους μαζί και τον κάθ'ένα ξεχωριστά, ολόψυχα χάρηκα που σας γνώρισα και ελπίζω να ξανά συναντηθούμε σε μελλοντικές συναντήσεις και εννοείται στο PMS2018.

Η ομάδα μεγαλώνει και το αποδεικνύει έμπρακτα με κάθε ευκαιρία, Kostg, Scorpion ευχαριστούμε για όσα έχετε κάνει και συνεχίζετε να κάνετε καθημερινά για την κοινότητα μας όπως επίσης και τα υπόλοιπα παιδιά της οργανωτικής(Το PMS είναι ένα πολύ μικρό δείγμα αναλογικά με την δουλειά που έχει γίνει όλα αυτά τα χρόνια, η πρώτη θέση ήταν θέμα χρόνου όπως και ήρθε  biggrin ).

Manos.M έμπρακτα το πιο μεγάλο αλάνι, η συνεισφορά σου δεδομένη και στο φετινό PMS(Manos.M για Moderator  biggrin )

Crazy(Όχι τρελός,Μούρλιας  giggle ),Andreasecoboost,dimitris.sp,Stelios fr. είστε ψυχάρες  :)

FIESTAMANIACS ΜΟΝΟ  ;)


PMS 2018 Loading....
 

xrhstos fiestakis

MK7.5
Member
Jan 26, 2017
141
13
18
30
Πατρα
Μοντέλο
MK7.5
ευχαριστω ολα τα μελη που συμμετηχαν και γνωρισα πολλα περισσοτερα ατομα απο το κλαμπ μασ χαρηκα που εχουμε μελη που δεν υπολογησαν τιποτα και ηρ8αν απο μακρια στην πατρα κια ειδηκα ενα μελος απο καβαλα ο thodoris αυτο αποδικνυει την μουρλια που εχουμε την αγαπη που προσφερουμε προς τα αμαξια μασ την φροντιδα και την καλη λειτουργεια του κλαμπ που φτιαξαν τα παιδια kostg scorpion επιτελουσ γνωρισα τον admin μασ kostg που ηρ8ε με ενα st φωτια νιωθω ιδιαιτερη τιμη που ηταν το πρωτο μου P.M.S. και πηραμε την 1 8εση και για το τηλεκατευ8ηνομενο fiestaki wrc οπως επισησ αν δεν υπηρχε το P.M.S η δεν κατεβαινατε τοσα χρονια που σασ εβλεπα δεν 8α ηξερα το κλαμπ οποτε σασ ευχαριστω που ειστε τρελοι .... ανυπομονο να συμμετεχουμε πλεον και στο χειμωνιατικο UNDERGROUND P.M.S. 2 που 8α γινει τον γεναρη ..... σασ ευχαριστω ολους εναν προσ εναν ... παρεπιπτοντος η sharky εκανε νεουσ φιλους .... :p
 

RULES!!

Member
Nov 6, 2015
152
0
0
34
Πάτρα
Πράγματι, ήταν όλα τέλεια! Ευχαριστούμε για όλα Kostg, scorpion και mano.m (ξέρεις εσύ γιατι), καθώς και ΟΛΟΥΣ όσους ήρθατε απο μακριά (Θοδωρή έσπασες καθε ρεκόρ χαχα).

Είχαμε όντως τις περισσότερες συμμετοχές απο όλους, όχι μόνο σε αυτό, αλλα, αν δεν κάνω λάθος, και απο τα προηγούμενα pms! Κάτι το οποίο, αν αναλογιστούμε οτι είμαστε ένα club που αναφέρεται σε ένα μόνο μοντέλο, είναι σχετικά δύσκολο να μαζέψει ΤΟΣΕΣ πολλές συμμετοχές ;) Μπράβο μας λοιπόν!

Επίσης, το πιο σημαντικό κατ'εμέ... Το κλίμα που υπάρχει, και υπήρξε και στο Μόλο. Δεν βρέθηκε ένας να πεταχτεί να πει "το δικο μου", "μα μου, εγω θελω στο κέντρο" "εγω ειμαι ο καλύτερος", "εγώ είμαι ο μπλε power ranger" κλπ. Μέχρι και την ώρα της απονομής των βραβείων, ήμασταν σεμνοί, humble όπως λέει και ο Kendrick o Lamar  ;D
Και πιστέψτε με, πράξεις σαν αυτές που ανέφερα ήταν οι λόγοι για τους οποίους, ενώ είχα συμμετάσχει πριν απο 4 χρονια, δεν πάτησα καν στα προηγούμενα. (Δεν είχα fiesta τότε  ;) )

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ χάρηκα που σας γνώρισα όλους, προσωπικά όταν ανέβω Αθήνα θα φτιαξω topic για να μαζευτούμε για καφε  ;D


ΥΓ: Συγγνώμη για τη λαδίλα παιδιά  redface Κάποτε θα γίνει cvh με διπλά, για να βρούμε την υγειά μας χαχαχα
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Χαίρομαι πολύ που τα περάσατε καλά και πρωτευσατε! Λυπάμαι που δε μπόρεσα να είμαι μαζί σας. Ευελπιστώντας του χρόνου με το καλό. Μπορεί να μη βρέθηκε κανείς να το πει ότι είναι μπλε power ranger, κιομως υπήρχε ανάμεσα σας ο Θωμας!  ;)
 

ilias710

Member
Oct 27, 2014
266
0
0
27
Περιστέρι
Πολυ τουμπανο η ομαδα, συγχαρητηρια για την πρωτια, ελπιζω του χρονου να μην πεσει παλι πανω στην εξεταστικη για να μπορω να ερθω να θαυμασω :)
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δεν έχω λόγια για το φετινό PMS.
Κατ' αρχήν χάρηκα που είχα τη δυνατότητα να πάρω μέρος σε αυτό. Η συμμετοχή των FiestaManiacs ήταν πολύ δυνατή και έδειξε για ακόμη μία φορά ότι ξεκινώντας από ένα αυτοκίνητο έχουμε φτάσει στο σημείο να κάνουμε δυνατές γνωριμίες και φιλίες μακριά από εγωισμούς και κόμπλεξ που δυστυχώς συναντάμε καθημερινά στη ζωή μας.
Το περίπτερό μας ήταν πλήρες, με πολλά διαφορετικά αυτοκίνητα, τέντες, ψυγεία (γεμάτα), τραπέζια/καρέκλες, φωτισμό, ρεύμα, wifi και φυσικά πολύ καλή διάθεση. Η προβολή προς τα έξω, εξίσου δυνατή. Δε νομίζω να υπήρξε θεατής που δεν κατάλαβε ποιο περίπτερο επισκέφτηκε όπως και άνθρωπος που δε χάζεψε τις μετατροπές των τουμπανιασμένων mk6, τα βελτιωμένα 1000άρια ή τα άριστα Fiesta του παρελθόντος.
Τέλος, θα ήθελα να πω δημόσια ευχαριστώ για την άριστη οργάνωση του event, πράγμα στο οποίο βοήθησαν μέλη από την Αθήνα αλλά και την Πάτρα. Επίσης ένα ευχαριστώ για τη συμμετοχή όλων και τη διατήρηση του καλού κλίματος.
Εύχομαι του χρόνου η συμμετοχή να είναι ακόμα μεγαλύτερη.

Λίγο φωτογραφικό υλικό από εμένα, αν και περιμένουμε ακόμα περισσότερο από τα παιδιά που ασχολούνται πιο σοβαρά με τη φωτογραφία και είμαι σίγουρος ότι έχουν μεγαλουργήσει!

           

20170617_193902.jpg


               

Μπλε ή μαύρο;

20170617_202532.jpg


20170617_202631.jpg


               

                                           

20170617_213941.jpg
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread