Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Aggelos Mpa

Member
May 10, 2010
182
2
0
40
Καλησπέρα σας και από έμενα είμαι ο Αγγελος και κάποτε ήμουν μέλος του clubfiesta άλλα είχα ζητήσει να με διαγράψουν μετά από κάποιο συν βαν.Καλή αρχή και θέλω να πιστεύω πως εδώ θα είμαστε μια καλή παρέα χωρίς κόντρες και μίσος γιατί αυτά τα έχουμε καθημερινά στην καθημερινότητα μας,  το θέμα είναι να μπαίνουμε εδώ μέσα να συζητάμε για το κοινό μας αγαπημένο Hobby (το φιεστακι μας)και να ηρεμούμε όχι να τσιτώνουμε με την κάθε ειρωνεία,κόντρα του κάθε κομπλεξικού..Καλή αρχή και πάλι..
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
Aggelos Mpa said:
Καλησπέρα σας και από έμενα είμαι ο Αγγελος και κάποτε ήμουν μέλος του clubfiesta άλλα είχα ζητήσει να με διαγράψουν μετά από κάποιο συν βαν.Καλή αρχή και θέλω να πιστεύω πως εδώ θα είμαστε μια καλή παρέα χωρίς κόντρες και μίσος γιατί αυτά τα έχουμε καθημερινά στην καθημερινότητα μας,  το θέμα είναι να μπαίνουμε εδώ μέσα να συζητάμε για το κοινό μας αγαπημένο Hobby (το φιεστακι μας)και να ηρεμούμε όχι να τσιτώνουμε με την κάθε ειρωνεία,κόντρα του κάθε κομπλεξικού..Καλή αρχή και πάλι..
να εισαι σιγουρος γι'αυτο!εδω μεσα δεν χωρανε ειρωνειες και κοντρες!!!
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
yannis_s said:
καλως μας ηρθατε
http://www.youtube.com/watch?v=-EDEyURinVI
καλως σας βρηκαμε  ;)

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1293376944[/time]
galaioan said:
Χαιρετώ τα παιδιά, τί κάνετε, πώς είστε ??!! Καλή αρχή και από εμένα !

επ....γιαννακη κ συ εδω κ ολοι οι γνωστοι αγνωστοι εδω  :p
γεια σας παιδακιααααα καλως σας ηρθα  ;D ;D ;D
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
Aggelos Mpa said:
Καλησπέρα σας και από έμενα είμαι ο Αγγελος και κάποτε ήμουν μέλος του clubfiesta άλλα είχα ζητήσει να με διαγράψουν μετά από κάποιο συν βαν.Καλή αρχή και θέλω να πιστεύω πως εδώ θα είμαστε μια καλή παρέα χωρίς κόντρες και μίσος γιατί αυτά τα έχουμε καθημερινά στην καθημερινότητα μας,  το θέμα είναι να μπαίνουμε εδώ μέσα να συζητάμε για το κοινό μας αγαπημένο Hobby (το φιεστακι μας)και να ηρεμούμε όχι να τσιτώνουμε με την κάθε ειρωνεία,κόντρα του κάθε κομπλεξικού..Καλή αρχή και πάλι..
http://www.youtube.com/watch?v=TN34cgp1AFU&feature=related
δεν σας πειραζει που μου αρεσει να μιλαω μεσο καποιον τραγουδιων??? :)
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Καλησπερα παιδια....χαιρομαι που τα ξαναλεμε...αφησα το λευκο  αλογο στο αλλο club και ηρθα μονος μου αυτην την φορα...
 

kostas-patra

Member
May 10, 2010
123
1
0
Πάτρα
Ωραία...συνεχίζω και εγω: με λένε Κώστα και έχω ενα μκ3 άσπρο  ;) Καλή αρχή και απο εμένα!!!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Και ΦΥΣΙΚΑ δεν μπορει να λειπει ο vouts....Καλη αρχη σε αυτο που παει να γινει!!!!Ολα θα πανε καλα ελπιζω,και φυσικα θα βοηθησω οσο μπορω στην αναδειξη του club... :)
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Καλημερα και καλως ηλθατε παιδια!
Πανω κατω ειμαστε σχεδον ολοι γνωστοι και αυτο ειναι πολυ συμαντικο μιας και το club μας θα
γινει αρκετα δυνατο και γνωστο πολυ γρηγορα!!
Μπορει να σας φαινεται λιγο περιεργο και δυσκολο στην χρηση του αλλα σιγουρα θα βελτιωθει και θα περαστει
η ελληνικη γλωσσα για καποιους που δεν τα πανε καλα με την αγγλικη.Μερα με την μερα θα γινεται ολο καλυτερο!
Εδω μεσα ειμαστε ολοι μια παρεα δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα και πανω απο ολα μοιραζομαστε εμπειριες και γνωσεις για τα φιεστακια μας

Ευχομαι καλη διαμονη σε ολους και καλα posts!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread