Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Stefpars said:
Καλησπέρα και από μένα καλώς σας βρήκα... Είμαι ο Στέφανος από Πειραιά και συγκεκριμένα από κορυδαλλο...
Καλως Ηλθες στη παρεα μας Στεφανε. Καλη διαμονη να εχεις.
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
george dr said:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
Καλως Ηλθες στην παρεα μας Γιωργο.
Απο ποια περιοχη εισαι? Και λιγα πραγματα για την Fiestaρα σου  :)
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
george dr said:
ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ ΑΝΘΡΑΚΙ FIESTA 1250 CC MK7 ΑΛΛΑ FORDAKIAS ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ MONDEO 2000CC ΣΤHN FIESTARA.....
Τα φιλια μας στις Ομορφες Σερρες.Να το χαιρεααι το εργαλειο σου και χαιρομαι που εισαι fan του οβαλ Σηματος....
Καλη Διαμονη και παλι  :)
 

AweSome

New member
Jul 15, 2019
75
1
8
32
ΧΑΝΙΑ
Καλησπερα κι από μένα! Είμαι ο Γιάννης από Κισαμο Χανίων και έχω ένα fiesta mk8 st line diesel...
 

mk_7

Newbie
Aug 12, 2019
8
0
1
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα.

Είμαι ο Νίκος και είμαι κάτοχος του mk7 1.4 βενζίνη (2010).

Σας βρήκα ψάχνοντας λύση στο πολύ κοινό πρόβλημα, όπως διαπίστωσα, του mk7 με το χτύπημα-γδούπο του τιμονιού σε στροφή με χαμηλή ταχύτητα,από στάση,σε παρκάρισμα κλπ.

Ευχαριστώ από βάθους καρδιάς όλους τους συμφορουμίστες που μου άνοιξαν τα μάτια και κατάλαβα ότι δεν χρειάζεται αλλαγή κρεμαριέρας αλλά απλά γρασάρισμα στο προβληματικό κομμάτι της κολόνας τιμονιού.

Περισσότερα για το θέμα στο ανάλογο ποστ.
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
mk_7 said:
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα.

Είμαι ο Νίκος και είμαι κάτοχος του mk7 1.4 βενζίνη (2010).

Σας βρήκα ψάχνοντας λύση στο πολύ κοινό πρόβλημα, όπως διαπίστωσα, του mk7 με το χτύπημα-γδούπο του τιμονιού σε στροφή με χαμηλή ταχύτητα,από στάση,σε παρκάρισμα κλπ.

Ευχαριστώ από βάθους καρδιάς όλους τους συμφορουμίστες που μου άνοιξαν τα μάτια και κατάλαβα ότι δεν χρειάζεται αλλαγή κρεμαριέρας αλλά απλά γρασάρισμα στο προβληματικό κομμάτι της κολόνας τιμονιού.

Περισσότερα για το θέμα στο ανάλογο ποστ.

Καλως Ηλθες Νικο στη Παρεα μας. Καλη Διαμονη σου ευχομαστε και να χαιρεσαι τη Fiestaρα σου
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Γεια σου Γιαννη απο την πανεμορφη Κρητη. Καλως ηλθες στη παρεα μας. Καλοριζικη η Fiestaρα σου. Καλη διαμονη
 

Magichoom

Newbie
Apr 24, 2018
3
0
1
Θεσσαλονικη
Καλησπέρα κι από μένα, είμαι ο Γιώργος από Θεσσαλονίκη. Την προηγούμενη εβδομάδα παρήγγειλα ένα Fiesta St line 125 Magnetic. Το αναμένω με το καλό το Δεκέμβριο (να δω πως θα περάσει ο καιρός..)!
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Magichoom said:
Καλησπέρα κι από μένα, είμαι ο Γιώργος από Θεσσαλονίκη. Την προηγούμενη εβδομάδα παρήγγειλα ένα Fiesta St line 125 Magnetic. Το αναμένω με το καλό το Δεκέμβριο (να δω πως θα περάσει ο καιρός..)!
Καλως Ηλθες στη Παρεα μας φιλε Γιωγρο και καλη Διαμονη . Καλοριζικο το καινουργιο σου "Οπλο".
μια παροιμια λεει..." Το καλο πραγμα..αργει να γινει"  ;)  ;) Περιμενουμε φωτο εννοειται  biggrin  biggrin
 

kman20vt

Newbie
May 28, 2019
4
0
1
Καλησπέρα και από εμένα..Είμαι νέο μέλος και πρόσφατα κάτοχος ενός fiesta st-line tdci χρώματος ανθρακι..Στο διάστημα που έψαχνα πληροφορίες για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο έπεσα στις εντυπώσεις του Γιάννη σε άλλο φόρουμ..Ομολογώ ότι με βοήθησε αρκετά να καταλήξω και τον ευχαριστώ,γιατί έχω άριστες εντυπώσεις στα πρώτα 1000χλμ..
Μάνος από Αθήνα..
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
kman20vt said:
Καλησπέρα και από εμένα..Είμαι νέο μέλος και πρόσφατα κάτοχος ενός fiesta st-line tdci χρώματος ανθρακι..Στο διάστημα που έψαχνα πληροφορίες για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο έπεσα στις εντυπώσεις του Γιάννη σε άλλο φόρουμ..Ομολογώ ότι με βοήθησε αρκετά να καταλήξω και τον ευχαριστώ,γιατί έχω άριστες εντυπώσεις στα πρώτα 1000χλμ..
Μάνος από Αθήνα..
Καλως ηλθες Μανο στη παρεα μας .Καλη διαμονη να εχεις. Καλοριζικο το καινουργιο σου πανεμορφο Fiesta. ευχομαι απροβληματιστα πολλα και γεματα αγαπη χιλιομετρα.
Θα χαρουμε να σε γνωρισουμε σε προσεχως συναντηση μας εσενα και τη Fiestaρα σου.
 

shumakos

New member
May 17, 2014
98
13
8
43
ΑΘΗΝΑ
Μοντέλο
MK8
kman20vt said:
Καλησπέρα και από εμένα..Είμαι νέο μέλος και πρόσφατα κάτοχος ενός fiesta st-line tdci χρώματος ανθρακι..Στο διάστημα που έψαχνα πληροφορίες για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο έπεσα στις εντυπώσεις του Γιάννη σε άλλο φόρουμ..Ομολογώ ότι με βοήθησε αρκετά να καταλήξω και τον ευχαριστώ,γιατί έχω άριστες εντυπώσεις στα πρώτα 1000χλμ..
Μάνος από Αθήνα..

Καλορίζικη η Fiestara!!!20vt βλέπω. Δεν πιστεύω να αναφέρεσαι σε εμένα!
 

kman20vt

Newbie
May 28, 2019
4
0
1
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές..Θα προσπαθήσω με την πρώτη ευκαιρία να σας γνωρίσω και από κοντά..Γιάννη σε εσένα αναφέρομαι (ελπίζω να μην κάνω λάθος στο όνομα σου)..Πρώην κάτοχος ενός λέοντα με 200000 απροβλημάτιστα χλμ, ελπίζω το ίδιο και με το  fiesta..Γιάννη έκανες ωραία περιγραφή από τις πρώτες σου εντυπώσεις.. ok234
 

shumakos

New member
May 17, 2014
98
13
8
43
ΑΘΗΝΑ
Μοντέλο
MK8
Ελπίζω να σου αρέσει τόσο κι εσένα Μάνο όσο το ανακαλύπτεις mka . Προσπάθησα να κατευνάσω λίγο τον ενθουσιασμό μου  σε εκείνα τα κείμενα, αλλά δεν ήταν εύκολο όπως θα κατάλαβες και ο ίδιος  ;) . Πραγματικά πάντως, πέρα από τους χώρους του που πλησιάζουν αυτούς του Swift, έχοντας όμως εξωτερικές διαστάσεις ανάλογες με τα πολύ πιο ευρύχωρα supermini του VAG και της Hyundai-KIA, άλλο αρνητικό δεν μπορώ να βρω για τα θέλω μου. Το αμαξάκι είναι εξαιρετικό οδηγικά.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread