Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

ntinosch93

New member
Jun 24, 2015
79
0
6
30
Αθηνα
Καλως ηρθες φιλε στην παρεα μας!!!!! να τον χαρεσαι τον καινουργιο σου πυραυλο!!!!!!!!!!!!!!
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Καλορίζικο το εργαλείο Γιώργο και καλώς ήρθες στην παρέα μας :)
 

theoanag

Member
May 23, 2018
116
49
28
ευχαριστω για την αποδοχη. με λενε Θοδωρη και ειμαι κοντα στην αγορα ενος fiesta 2014 1600
πετρελαιο εαν καποιος εχει το ιδιο μπορει θα ηθελα εντυπωσεις και τυχον προβληματα που μορει να βγαλει.
ευχαριστω
 

AlexB

Newbie
May 25, 2018
7
0
0
Πάτρα
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.

Είμαι ο Αλέξανδρος απο Πάτρα και έχω επιτέλους μαζέψει χρήματα για να αγοράσω τη φιεστάρα μου. Έχω καταλήξει σε mk7 facelift 1.5 η 1.6 diesel 95hp. Ανυπομονώ να το πάρω εφόσον βρώ το κατάλληλο. Η αλήθεια ειναι ότι έχω πήξει ένα μήνα τώρα αλλά το καλό αργεί να έρθει υποθέτω!
 

Wazzaa

Newbie
May 31, 2018
1
0
0
Καλησπέρα σε όλους.
Ονομάζομαι Κωνσταντίνος και είμαι από Αθήνα. Δυστυχώς ακόμα δεν έχω στην κατοχή μου κάποιο fiesta, αλλά ψάχνω στην αγορά εδώ και κάποιο καιρό για να αγοράσω ένα μεταχειρισμένο.
Καλώς σας βρήκα λοιπόν και ελπίζω να με βοηθήσετε στην αγορά και σε ότι άλλο προκύψει από εκεί και πέρα.
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Καλημερα και απο μενα. χαρηκα που μπηκα στο Club σας διοτι υπαρχει κοινη αγαπη. ελπιζω σιγα σιγα να γνωρισω τους περισσοτερους απο εσας...Καλη αρχη λοιπον
 

revel

Rookie
Jun 3, 2018
23
2
3
Αθήνα
Μοντέλο
MK6
Καλησπέρα στο club! Είμαι από Αθήνα, άλλα δεν είμαι προσωπικός κάτοχος ενός Fiesta, πάρα μόνο το Fiesta της οικογένειας, 1600 κυβικών με 100 ίππους, μοντέλο του 2003.
 
Last edited:

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Καλως ηρθες στο club revel. το οτι βρισκεσαι εδω αυτο σημαινει οτι εχεις αγαπη για το Fiesta κι ας ειναι της οικογενειας  :) Καλη διαμονη  :)
 

theoanag

Member
May 23, 2018
116
49
28
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.
Παρελαβα το ford fiesta 1.6 2012 Πετρελαιο και οι πρωτες εικονες ειναι πολυ θετικες κυριως απο την συμπεριφορα του στο δρομο .Το μονο που θελει ειναι λιγο εξικιωση στις αλλαγες γιατι τοσα χρονια με την βενζινη ειχα μαθει να οδηγω με περισσοτερες στροφες .Παντος ειναι ενα πολυ καλο αυτοκινητο και ελπιζω απροβληματιστο.Στον ελεγχο που εγινε σε συνεργειο ford περα απο τα βασικα λαδια φιλτρα δεν βρεθηκε κατι αλλο. Σε οτι αφορα το συνεργειο το πηγα στα πατησια αφοι πλεσσα και η πρωτη εικονα που εχω ειναι παρα πολη καλη σχολαστικοι στην δουλεια τους, και μου εξηγησαν αναλυτικα τι να προσεχω καθως και για οτιδηποτε αφορα την συντηρηση του αυτοκινητου.
Θοδωρης
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
theoanag said:
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.
Παρελαβα το ford fiesta 1.6 2012 Πετρελαιο και οι πρωτες εικονες ειναι πολυ θετικες κυριως απο την συμπεριφορα του στο δρομο .Το μονο που θελει ειναι λιγο εξικιωση στις αλλαγες γιατι τοσα χρονια με την βενζινη ειχα μαθει να οδηγω με περισσοτερες στροφες .Παντος ειναι ενα πολυ καλο αυτοκινητο και ελπιζω απροβληματιστο.Στον ελεγχο που εγινε σε συνεργειο ford περα απο τα βασικα λαδια φιλτρα δεν βρεθηκε κατι αλλο. Σε οτι αφορα το συνεργειο το πηγα στα πατησια αφοι πλεσσα και η πρωτη εικονα που εχω ειναι παρα πολη καλη σχολαστικοι στην δουλεια τους, και μου εξηγησαν αναλυτικα τι να προσεχω καθως και για οτιδηποτε αφορα την συντηρηση του αυτοκινητου.
Θοδωρης

Καλοριζικο και αγρατζουνιστο Θοδωρη
Κι εγω φρεσκος στην Ford και ειδικα στο Fiesta μονο καλα λογια εχω να πω.
Ειμαστε τυχεροι που μεσα σε αυτη την "οικογενεια" που μπηκαμε τα παιδια εχουν γνωση αρκετη και ειναι και καλα παιδια που βοηθανε οσο μπορουνε και αρκετα συχνα.
Δεν ειναι τυχαιο που σε αυτο το club παιρνουνε Βραβεια σε auto show. :)
Καλως ηρθες λοιπον και ...πολλα και απροβληματιστα χιλιομετρα φιλε Θοδωρη  :)
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Καλοταξιδο Θοδωρή και καλως ηρθες!Το σιγουρο ειναι οτι δεν θα μετανιωσεις για την επιλογη σου!
 

alexts

Newbie
Jul 15, 2018
2
0
0
Καλησπερα και καλως σας βρηκα κατοχος mk8 ST-2 πολυ ικανοποιημενος με 500χιλ στο κοντερ μολις ελπιζω να τα πουμε και σε καποια συναντηση συντομα
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread