Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Ποοο ρε φίλε τι θα παθαινες και δν ειναι μονο οτι θα τραβιωσουβ αν καθένα τπτ το παιδάκι το βράδυ δν θα κοιμωσουν απο τις τύψεις σ
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
άσε..... παραμιλώ όλη την ημέρα.... που να το έπαιρνα από κάτω..... δεν θέλω ούτε καν να το σκέφτομαι......
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
ότι χειρότερο μπορεί να συμβεί φίλε Πάνο είναι αυτό
μακριά από όλους μας....
όσο για την μπουνιά...στην μάνα θα την έριχνα επειδή έφερε ένα βρέφος στο κόσμο και δεν την ενδιαφέρει καθόλου
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Κουμπαρε τυχερος ησουν φιλε ευτυχως δεν εγινε το μοιραιο. Οσο για την οικογενεια τι να πω...ασχολιαστο
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Πανο το ιδιο πηγα να παθω κ εγω την προηγουμενη εβδομαδα με 3-4 8χρονα που αντι να κοιταζουν το κεντρικο δρομο κοιταζαν εναν καθετο κ ξαφνικα πεταχτηκαν μπροστα στο αμαξι!! Εκανα ελιγμο, πατησα κορνα πρεπει να περασαν λιγοτερο απο 10 ποντους απ τον καθρεφτη του συνοδηγου!! Ευτυχως δεν ερχοταν κ κανενας απ το αντιθετο ρευμα!!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Μεγαλη προσοχη στους δρομους παιδια.....και εγω αυτο φοβαμαι περισσοτερο απο ολα,να μου πεταχτει κάποιο παιδακι στο 1 μετρο....
 
εδω τα εχουν στο μπροστινο καθισμα χωρις να φορανε ζωνη οι ιδιοι και θα σκοτιστουν αν το κρατανε απο το χέρι?

Σε αυτη την ζωη τα παιδιά για αυτους βγήκαν <<καταλάθος>> και τους προκαλεί μπελά και σκοτούρες που τα έχουν....
 

VASSOS

Pro Member
Aug 2, 2012
560
0
16
49
marousi
προχθες πηγαινοντας στην εθνικη με περιπου 140+ παρατηρησα ξαφνικα να μου ερχετε αερας απο τους αεραγωγους!κοβοντας ταχυτητα στα 100 πχ σταματησε να πεταει αερα!με κλειστο τον κλιματισμο ενοειτε! σας εχει τυχει? υπαρχει καποιος αυτοματισμος?η μηπως τρελαθηκε?
 

gaaragr

Member
Mar 27, 2013
121
0
16
εμενα μου εχει τυχει αμα το ζορίσω πολυ να αισθανθω να εκτωνωνει αερα μεσα στην καμπινα,αλλα απειροελαχιστο
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Πωωωωπωωωω ρε Πανο τι πηγες να παθεις ρε φιλε;;
Οντως πιστευω οτι ειναι ο χειροτερος εφιαλτης καθε ο οδηγου αυτος...οσο για την μανα ευκολα θα τις ειχα κατεβασει κατω οτι κατεβαινε απο βρισιες!!!

Vasso  εαν και ειμαστε offtopic : ειναι λογικο εαν δεν το εχεις στην ανακυκλωση του αερα να σου φερνει αερα απο εξωοταν ζοριστει ειτε εχεις αρκετα χλμ,ειτε εχεις κοντρα τον αερα!!!
 

VASSOS

Pro Member
Aug 2, 2012
560
0
16
49
marousi
στα 140 χιλ με κλειστο το κλιμα και ξαφνικα στα καλα καθουμενα πεταει αερα απο μονο του,ειναι λογικο?
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Με κλιμα οχι,δεν ειναι λογικο γιατι οταν το κλεινεις το κλιμα,κλεινουν και τα κλαπε!!!ή θς ειχε φαει κανενα κολλημα και θα ειχε κανενα κλαπε  μισανοιχτο!!!ξανατσεκαρε το ;)
 

VASSOS

Pro Member
Aug 2, 2012
560
0
16
49
marousi
το τσεκαρισα 3-4 φορες γιαυτο και το ποσταρω!πεταει αερα λες και αναβει ο ανεμιστηρας απο μονος του και ξανασβηνει μονος του!

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1382293456[/time]
μου δινει την εντυπωση οτι εχει καποιο αυτοματισμο και πεταει αερα στο σαλονι στα πολλα χιλ!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Πριν από λίγο πήγα και στριμώχτηκα σε 2 αυτοκίνητα
Το αριστερά εν κινήση και το δεξιά παρκαρισμένο
Ο δεξιά καθρέπτης είναι off.άφησα και τα στοιχεία μου στο παρκαρισμένο όχημα γιατί του ακούμπησα τον καθρέπτη του

Από ότι είδα εγώ έπαθα μεγαλύτερη ζημιά από τον άλλον
Το αποτέλεσμα το καπάκι του καθρέπτη,θρίψαλα
Το τζάμι από ένα έγινε 1000 και
ο καθρέπτης είναι παρεθλόν,μόνο η βάση έμεινε

:'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Περαστικά Ιάκωβε. Ευτυχώς που τα παίρνεις σε καλύτερη τιμή και τουλάχιστον κάτι θα καταφέρεις να γλυτώσεις. Το μόνο “κακό” είναι ότι θα χρειαστεί να τον ξανά βάψης carbon. ;)



Πως και στριμώχτηκες παλικάρι μου… :eek: :eek:
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Τα carbon θα τα βγάλω και θα βάλω τα παλιά άσπρα καπάκια
Θα το καλύψει η ασφαλιστική μου.Δεν ανχώνομαι για το οικονομικό αλλά για το γαμ@το...
ψιλό έτρεχα για να πάρω την γυναίκα από την δουλειά....
 

GiannakissXs

Member
Jan 5, 2012
145
0
0
33
περαστικα ιακωβε...κ εγω χθεσ παω να παρκαρω εξω απο μια τραπεζα,κ ειχε διπλα κολλητα στο πεζοδρομιο μια ταμπελα της eurobank!δεν μ κοψε οτι μπορει να φυγει απο αερα,οτι μπορει καποιος να την σπρωξει η κατι τετοιο...ε,παρκαρω ο μακακας,παω για καφε κ μετα την βρισκω την ταμπελα ΟΛΗ πανω στο πισω φτερο... ετριβα 1,5 ωρα με βενζινη,εφυγε το χρωμα αλλα εχουν μεινει οι ζημιες-γρατζουνιες!δουλεια δεν ειχαμε,φανοποιο αποκτησαμε!100-150Ε ζημια,βαψιμο ολο το πισω φτερο... ΚΛΑΜΑ!  :/

P.S το πως εγινε αγνωστο... ειτε την σπρωξανε,ειτε εφυγε...την φαγαμε :(
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread