Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Tas75

Hero Member
Rookie
Jun 20, 2011
20
0
0
49
Πειραιάς
Καλημέρα σε όλους και εύχομαι να είμαι ο τελευταίος που γράφει στο παρόν topic.

Ξέρουμε μήπως αν υπάρχει μόνο του σαν ανταλλακτικό το πλαστικό κάλυμμα του καθρέπτη?

Ευχαριστώ.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Απ' όσο γνωρίζω υπάρχει, έτοιμο, βαμμένο στο χρώμα του αυτοκινήτου σου (έτσι το παραγγέλνεις).
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Περαστικά και απο μένα!
Η δικιά μου συμβουλή είναι να επισκευασεις τον προφυλακτήρα με πολύ μικρό κόστος και χωρίς να φαίνεται τίποτα!
Ειναι τέτοιο το σπάσιμο που μπορεί να επισκευαστεί για πλάκα! Αν δεν βρεις κάποιον εχω να σου προτείνω εγω.!

Γραψε λαθος...Τωρα παρατήρησα ότι είσαι Ηγουμενίτσα!
 

leftko

Member
Dec 23, 2012
193
0
16
32
ωχ περαστικα σου.

ετσι ακριβως οπως εσυ την ειχα πατησει και εγω με ενα σκυλο,ευτυχως δεν ετρεχα και προλαβα και εκοψα. με μοναδικη ζημια λιγο στραβωμενη πινακιδα και ενα ελχαιστο σπασιμο ακριβως στο ιδιο σημειο με εσενα,αλλα εμενα δεν φαινετε.

μαλλον σε αυτο το σημειο διπλωνει ο προφυλακτηρας.

τεσπα, πιστευω οπως λεει και ο Panosd φιαχνετε και σχετικα ευκολα.ρωτα μερικους φαναρτζηδες. τετοια εφτιαχνε αυτος που μου εβαφε το μηχανακι.
 

Tas75

Hero Member
Rookie
Jun 20, 2011
20
0
0
49
Πειραιάς
kostg said:
Απ' όσο γνωρίζω υπάρχει, έτοιμο, βαμμένο στο χρώμα του αυτοκινήτου σου (έτσι το παραγγέλνεις).

Όπως ακριβώς το είπες, σήμερα το έβαλα στην Car Center 65 ευρώ με έκπτωση.
 

walkman7

New member
Jul 22, 2011
84
0
0
Καλημέρα,πήρα το αυτοκίνητο χτές μετά απο 4 ημέρες.Επισκευή προφυλακτήρα και βάψιμο 180 ευρώ.Ευτυχώς έγινε καλή δουλειά και είναι σαν καινούργιος.Τα 180 μου φάνηκαν πολλά,αλλα μπροστά στα 485 που θα χρειαζόμουν μόνο για αγορά άβαφου προφυλακτήρα,χωρίς τη μάσκα και το σπόιλερ(τιμή αντιπροσωπείας κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας),τελικά πιστεύω οτι είναι καλή τιμή.
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
Ένα ζώο σήμερα με χιλιοτρακαρισμένο Polo μου γρατζούνισε πίσω τον προφυλακτήρα κι έφυγε το χρώμα. Όχι μεγάλη ζημιά αλλά 5 μηνών αυτοκίνητο, δεν της τα χρωστάω κιόλας τα λεφτά... Λυγμ, κλαψ, σνιφ.
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
Το αμαξι της εκει ηταν, η ιδια δεν ηρθε. Της αφησα σημειωμα, χωρις προφανως να περιμενω να απαντησει.
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Περαστικα φιλε... οντως επρεπε να φωναξεις αστυνομια κ ασφαλιστικη να κατεγραφαν το συμαβν κ να ελεγες εφυγε. Μου το ειχε κανει ενας ταξιτζης με τρακαρε εφυγε,αλλα ειχα κρατησει πινακιδες φωναξα αστυνομια κ ασφαλιστικη,εβγαλε φωτο η ασφαλιστικη κ τν βρηκαν μεσω ασφαλειων κ μου εκανε δηλωση.
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
Ευχαριστω παιδια. Της εγραψα οτι εχω τα στοιχεια (τα οποια οντως τα κρατησα), αλλα δεν ειναι τοσο μεγαλη ζημια για να καλεσω ασφαλιστικες κλπ. Ωστοσο, οπως ειπα και πιο πριν, δεν της τα χρωσταω τα λεφτα κιολας.
 

billz

Member
Oct 13, 2010
226
0
0
PATRA
σε σχεδον παρομοιο συμβαν ειχα καλεσει τροχαια κ ασφαλιστικη...καλο θα ητω να το ειχες κανει επιτοπου τωρα  που δεν καλεσες  δεν ξερω κατα ποσο θα βγαλεις ακρη
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Ποτε εγινε αυτο? Καλο ηταν να ειδοποιησεις εστω κ τωρα την ασφαλιστικη κ να της πεις πως εγινε,οσο κ μικρη να ειναι η ζημια,οπως ειπες δεν της τα χρωστας.
 

cRis

Member
Jun 16, 2013
260
0
16
Μην σκας Πάνο.. Κάνε μια κρούση στον ασφαλιστή σου να σου πει τι προβλέπεται σε τέτοιες περιπτώσεις.. Και αν βρεθεί μια άκρη καλώς!

Αν όχι, εσύ να σαι καλά και όλα όσα φτιάχνονται.. θα τα φτιάχνεις!

Να ανησυχούμε για τα μη αναστρέψιμα της ζωής..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread