Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

GTboy

Member
May 13, 2012
109
0
16
Athens
Περισσοτερο εχει να κανει με την εφαρμογη..και αυτουσιο σαν spoiler πως καθεται επανω στο αμαξι..αλλα σιγουρα εξαρταται και απο τον ειδικο που θ'ασχοληθει να το τοποθετησει..να'ναι στραβα τα πλαστικα..να'ναι στραβος και ο ανειδικευτος..οχι μονο κοιλια θα κανει..αλλα και ραγισματακια με το περασμα του χρονου κυριως στα σημεια που μπαινουν οι βιδες..ειδικα στη πρωτη φωτο..θα παρατηρησεις οτι στο τελειωμα του στον πισω τροχο ειναι βιδωμενο προς τα μεσα!!!ενω κανονικα θα'πρεπε να καταληγει σχεδον καθετα στον αξονα..(Υ.Γ το προσεξε κανεις αλλος η παραειμαι μυστηριος?) :)
 

GTboy

Member
May 13, 2012
109
0
16
Athens
scorpion said:
μάλλον είσαι μυστήριος tease tease
και να σκεφτεις οτι ανακαλυψα τη λεπτομερεια στη φωτογραφια..φαντασου να το ειχα και μπροστα μου live τι θα γινοταν!!γι'αποσυρση θα το εστελνα :)
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
το abs (αν ειναι abs) το υλικο αυτων των spoiler , ειναι λιγο ελαστικο σαν λαστιχο με πλαστικο μαζι η αληθεια ειναι οτι τα επιρεαζει λιγο ο καιρος αυτα, παραδειγμα γινονται πολυ εθραυστα στο πολυ κρυο οποτε τα ραγισματα μπορει να εχουν να κανουν με αλλους παραγοντες και οχι αποκλειστικα με την κατασκευη
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
Δηλαδη αν αντι για βαφη,το ντυσεις με αυτοκολητο,παλι θα φαινονται αυτες οι σχισμες?επισης,γενικοτερα δεν παιζει ρολο κ το που ειναι το αμαξι?εννοω οτι την ιδια φθορα θα ειχε το μαρσπιε σε ενα αυτοκινητο που βρισκεται σε γκαραζ σε σχεση με καποιο που βρεξει χιονισει ειναι στο δρομο?
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
λεμε ακριβως το ιδιο πραγμα ζαφειρη, τωρα οσων αφορα το αυτοκολλητο αν αυτος που θα στο βαλει σεβεται τον εαυτο του και τη δουλεια του δεν θα δεχτει να στο κανει γιατι ειναι θεμα χρονου να φυγει
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
ναι μωρε καταλαβα!στην ουσια μετα απο καποιο χρονικο διαστημα το μαρσπιε θα γινει οπως ενα λαστιχο* που αποκτα πορους και με το ανοιγμα κοβεται!
*τετοιο λαστιχο εννοω http://images.e-shop.gr/images/ANA/BIG/ANA.TAP1004.jpg
 

mitsaras13

Member
Jun 22, 2011
115
0
0
41
Μετά από πολύ καιρό τοποθέτησα και εγώ τα πλαϊνα σποϊλερ σαν την 1η από μια σειρά αλλαγές στην εξωτερική εμφάνιση του αυτοκινήτου. Έβαλα τα αυθεντικά για μην έχω δυσάρεστες εκπλήξεις στο μέλλον. Παραθέτω και κάποιες φότο, έτσι για να μου πείτε μεγειές. :p




Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1354872449[/time]


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

mitsaras13

Member
Jun 22, 2011
115
0
0
41
Ευχαριστω παιδια. Ιάκωβε σίγουρα η καλύτερη και με διαφορά, αξίζουν τα λεφτά τους 100%, έχουν κι αλλά Ιάκωβε..... ;-)
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
σίγουρα τα "σποιλερακια" δίνουν μια αρκετά πιο sport εμφάνιση στο αμάξι :p αν και ακριβούτσικη μόντα σίγουρα πρέπει να την κάνουν όλοι :D
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ψαχνοντας κατι ασχετο επεσα σε αυτο το site
http://www.concept-rs.com/13-ford

Ο συγκεκριμενος λεει οτι τα κατασκευαζει και τις φωτογραφιες που χρησιμοποιει(δυστυχως ουτε και αυτος εχει λεπτομερεις φωτογραφιες)τις εχουμε δει και σε καποιους εδω Ελλαδα.Αυτο που παρατηρισα ειναι οτι τα πλαινα μαρσπιε φαινονται ιδια με τα γνησια(εχουν τα καπακια για να μπει ο γρυλλος).
 

asthenosphere

Rookie
Jul 24, 2012
15
0
1
Καλημέρα!!
Έχω πολυ καιρο να ασχοληθώ με το forum λόγω δουλειάς άλλα με ενδιαφέρει η τοποθέτηση πλαινων σποιλερ, η αλήθεια ειναι ότι μου ειναι δύσκολο να διαβάσω 34 σελίδες για αυτο το λόγο ζητάω συγνώμη και ζητάω την βοήθεια σας...

Είμαι Αθήνα και θα ηθελα να μου προτείνεται κάτι(κάτι οικονομικό θα ήταν σαφώς καλύτερα ;D)
Ευχαριστω προκαταβολικα!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Φιλε μου το οιοκιονομικο που ζητας διαφερει απο υλικο σε υλικο και απο εταιρια σε εταιρια και καλο θα ηταν για να εχεις μια γενικη εικονα και να διαβασεις γνωμες και αποψεις που ειπωθηκαν απο τα μελη ωστε να σε βοηθησει στην τελικη σου αποφαση.
Φιλικα παντα
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Πες μας και αν εχεις πενταθυρο η τριθυρο.
Τα γνησια ειναι αρκετα ακριβα και καποια αλλα που κυκλοφορουν και μοιαζουν με αυτα δεν εχουμε εικονα ουτε απο ποιοτητα αλλα ουτε απο εμφανιση.
 

asthenosphere

Rookie
Jul 24, 2012
15
0
1
είναι τρίθυρου, λευκό, ξερω περιπου τιμες αλλα θα ηθελα να μάθω τιμές και υλικά αν ξέρετε, και αν φαίνεται διαφορά στο μάτι, χετε να μου προτείνεται κάτι? 
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
διαφορα στο ματι εννοειται οτι φαινεται φιλε μ!!!δενει ολο το αμαξι σαν οψη ;) αφου ξερεις τιμες περιπου,τι ακριβως θελεις να μαθεις?υλικα δεν χρειαζεται κατι εκτος απο βαψιμο στο χρωμα του αυτοκινητου και τοποθετηση(σε φαρνατζη ή σε αντιπροσοπια)....απο εκει και περα ψαχνεις καποιον φθηνο!!!
 

asthenosphere

Rookie
Jul 24, 2012
15
0
1
τα πλαϊνά spoiler του fit & go, που είναι στα 400 ευρώ (περίπου) είναι καλά? είναι γνήσια?
θέλω να μάθω αν είναι καλή κατασκευή και αν δένει με το αμάξι η τα θεωρείται πεταμένα λεφτά...
ευχαριστω
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread