Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Kapsoulias

New member
MK7
Mar 10, 2018
72
0
6
33
Αθηνα
Μοντέλο
MK7
georgevvds said:
ασπρο mk7 με αυτοκολλητα παρκαρισμενο στην πετρουπολη διπλα σε μια παιδικη χαρα,ποιος?
Τετραπορτο με φιμε ειδες? Αν ναι λογικα εγω ημουν δεν εχω δει αλλο τετραπορτο με αυτοκολλητο του κλαμπ εδω τριγυρο.
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Απόψε πέτυχα στο Ίλιον το πρώην αμάξι του Panosd παρκαρισμένο με αυτοκόλλητα και ήταν στην πένα
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Εγώ πάντως χθες πρωί πρωί είδα ένα λευκό mondeo με μαυρες ζάντες να περιμένει να στρίψει σε ένα βενζινάδικο και τον οδηγό του να χασμουριέται. Κόρναρα αλλά ήταν πάνω στο άνοιγμα του στόματος και δεν ανταποκρίθηκε...
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Ford Fiesta ST2 Frozen White σήμερα έξω από το γήπεδο του Αγίου Δημητρίου,χαιρετηθήκαμε με τον Κύριο που το οδηγούσε,μήπως είναι από εδώ?
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Nikol@r@s said:
Ford Fiesta ST2 Frozen White σήμερα έξω από το γήπεδο του Αγίου Δημητρίου,χαιρετηθήκαμε με τον Κύριο που το οδηγούσε,μήπως είναι από εδώ?
Το είδα και εγώ....


kostg said:
Εγώ πάντως χθες πρωί πρωί είδα ένα λευκό mondeo με μαυρες ζάντες να περιμένει να στρίψει σε ένα βενζινάδικο και τον οδηγό του να χασμουριέται. Κόρναρα αλλά ήταν πάνω στο άνοιγμα του στόματος και δεν ανταποκρίθηκε...
Τι γύρευες εσύ τέτοια ώρα από τα μέρη μου?
 

georgemps

Member
Apr 6, 2015
137
6
18
Nikol@r@s said:
Ford Fiesta ST2 Frozen White σήμερα έξω από το γήπεδο του Αγίου Δημητρίου,χαιρετηθήκαμε με τον Κύριο που το οδηγούσε,μήπως είναι από εδώ?
Eγω ημουν!!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
scorpion said:
Τι γύρευες εσύ τέτοια ώρα από τα μέρη μου?

Πρωινή επίσκεψη στο συνεργείο. Μάλλον μένω από κρεμαγιέρα σιγά σιγά... 240.000, καλά άντεξε ή είναι προβληματικό;
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
georgemps said:
για αυτο ειναι μεγάλα!

Εντομεταξύ πετυχαίνω πολύ συχνά κι ένα ακόμη Frozen White ST2 στην Αγίας Βαρβάρας κοντά στην Shell αλλά αυτό έχει γυναίκα οδηγό,επομένως είμαστε τρεις  giggle
 
Oct 10, 2015
122
4
19
Καλησπερα παιδια, εγω σημερα ειδα ενα  κοκκινο η πορτοκαλι st, δεν ξεχωρισα καλα το χρωμα ημουν λιγο ζαλισμενος απο τον ηλιο, ηταν ακριβως απεναντι μου στο φαναρι του κορωπιου στην λεωφορο βαρης-κορωπιου προσ τα νταμαρια εστριβε αριστερα, προλαβα ειδα το λογοτυπο fiestamaniacs. Ποιος Μαγκας ηταν????? :)
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Τελικά είναι σημαδούρα το άτιμο, εγώ ήμουν φίλε μου!Κυκλοφορώ πολύ συχνά εκεί λόγω ότι η αδερφή μου μένει Βάρη :)
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Σήμερα στις 22:00 έξω από το Εν Πλω με κατεύθυνση προς ριμπας άσπρο mk7.5 sport,δεν πρόλαβα να δω αν έχει στάμπα μας

Και από το ριμπας μέχρι και την διασταύρωση εθνικής με Πέτρου Ράλλη παρέα με άσπρο mk8 st

Είναι κάποιοι από εδώ?
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread