Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Status
Not open for further replies.

El7LaS

Rookie
Jun 2, 2011
23
0
0
42
Πειραιας
Εl7LaS  1 large μαυρο αντρικο για μενα μολις μπηκα και ξεκιναμε δυναμικαααααααααααααα

μπραβο αδερφια!!!!

η αποδειξη θα σταλει αυριο ;)
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Οκ φιλε μου.Αν θες περνα και απο τα νεα μελη να μας συστηθεις
http://www.fiestamaniacs.gr/forum/index.php?topic=2.msg47438#new

Παιδια να επισημανω σε οσουν εχουν παραγγειλει οτι πρεπει να καταθεσουν τα λεφτα μεχρι τις 07-06-2011 για να ισχυσει η παραγγελια τους.Και επισης μην ξεχνατε να γραφετε και το nickname σας και να στελνετε το αποδεικτικο σκαναρισμενο οπως λεει το αρχικο ποστ.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
να ενημερώσω ότι κάποιο μέλος έβαλε λεφτά στον λογαριασμό χωρίς να γράψει στο αποδεικτικό το nickname του,το μέλος έκανε κατάθεση σε κατάστημα στην Ηλία Ηλιού,παρακαλώ πολύ να μου στείλει σε πμ ποιός/ποιά είναι,ευχαριστώ
 

Nick

Member
May 17, 2011
107
0
0
pitbull εγω πληρωθηκα την παρασκευη θα βαλω τα λεφτα δευτερα η τριτη.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Θα παρακαλέσω όσα μέλη δεν έχουν πληρώσει τις μπλούζες να το τακτοποιήσουν μέχρι τις 07-06-2011 το βράδυ όπου λήγει και η προθεσμία
Η λίστα είναι πλήρως ενημερωμένη μέχρι και σήμερα με τις πλήρωμες των μελών αλλά και τις αλλαγες σε κάποια μεγέθη,δειτε τις ώστε να είμαστε σίγουροι

Ευχαριστώ εκ της οργανωτικής fiestamaniacs
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
PanosWhite - 1 - Small - Ανδρικό - Μαύρο.

Παιδιά θέλω να δω μια φωτογραφία πως θα είναι το μπλουζάκι περίπου γιατί δεν έχω δει καθόλου. η photo στο αρχικό post δεν φαίνεται.

PS. Την photo αν γίνετε να μου την στείλετε σε PM.

Ευχαριστώ !
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread