Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
υποτιθεται οτι με το race2000 dimsport (GENIUS 2), φευγουνε....

εγω που το δοκίμασα, άλλοτε εφευγαν άλλοτε έρχονταν, δεν μπορω να καταλάβω τι έγινε.

το καλύτερο τεστ για να δεις αν φυγανε είναι να πατησεις ρελαντι ή 5η (επικίνδυνο) και να περασει τις 6000 στροφες. εμενα άλλοτε τις πέρναγε, άλλοτε κόλαγε, οποτε πιστευω αν κατσει καποιος και ασχοληθεί σοβαρά, θα φύγουν (υπαρχουν οι χάρτες για τους προκόφτες στο race2000)

προτεινω να παρεις αρμπαριζα τους προγραμματιστες και να τους ρωτησεις...
δεν ξερω αν υπαρχει η δυνατοτητα στην fordνα βαλεις  το προγραμμα απο το S που δεν έχει προκοφτες
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
αυτο ειναι το θεμα οτι εχω το προγραμμα απο το 1.6s και εχει κοφτη στην πρωτη και μ κλεινει την πεταλουδα στο 45% και μετα τις 6.000rmp παλι στο 45%
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Δεν ξέρω αν έχει πάει εκεί(ίσως δν το θυμαμαι), αν όμως είχε αποφασίσει να βάλει εκεί που τελικά δν εβαλε, ας μας πει το λόγο που τελικά δν πήγε. ;)
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Crazy said:
Δεν ξέρω αν έχει πάει εκεί(ίσως δν το θυμαμαι), αν όμως είχε αποφασίσει να βάλει εκεί που τελικά δν εβαλε, ας μας πει το λόγο που τελικά δν πήγε. ;)
Τον έχει πει ήδη στο ανάλογο θέμα.
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
ουτε αυτο αξιζει. εψαξες τι γινετε με τους προκοφτες? γτ στο δικο μου μετα τις 6200 αρχιζει και κλεινει η πεταλουδα
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread