Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

grigoris mk7

Original poster
Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Πριν λιγα λεπτα οταν ηρθα σπιτι (μετα απο 2 αποτυχημενες προσπαθειες να κλειδωθει, ηταν το πορτμπαγκαζ ανοιχτο) παταω να κλειδωσει το αμαξι, γινεται το κλειδωμα αλλα οι καθρεπτες ουτε που κουνηθηκαν... προσπαθησα 2-3 φορες αλλα τιποτα... μπαινω μεσα προσπαθω και παλι απο το χειριστηριο των καθρεπτων και παλι χωρις αποτελεσμα... Στο τελος εβαλα μπροστα το αμαξι για κανενα 5λεπτο και μετα ολα οκ... Το θεμα ειναι, φταινε οι καθρεπτες ή λογω μπαταριας τα κανει τα κολπα αυτα??
Υ.Γ. η μπαταρια δεν μου εχει δειξει κανενα δειγμα οτι ειναι στα τελευταια της...
 
grigoris mk7 said:
Πριν λιγα λεπτα οταν ηρθα σπιτι (μετα απο 2 αποτυχημενες προσπαθειες να κλειδωθει, ηταν το πορτμπαγκαζ ανοιχτο) παταω να κλειδωσει το αμαξι, γινεται το κλειδωμα αλλα οι καθρεπτες ουτε που κουνηθηκαν... προσπαθησα 2-3 φορες αλλα τιποτα... μπαινω μεσα προσπαθω και παλι απο το χειριστηριο των καθρεπτων και παλι χωρις αποτελεσμα... Στο τελος εβαλα μπροστα το αμαξι για κανενα 5λεπτο και μετα ολα οκ... Το θεμα ειναι, φταινε οι καθρεπτες ή λογω μπαταριας τα κανει τα κολπα αυτα??
Υ.Γ. η μπαταρια δεν μου εχει δειξει κανενα δειγμα οτι ειναι στα τελευταια της...
δεν εχει σχεση η μπαταρια..απλα εφαγε κολλημα
 

grigoris mk7

Original poster
Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Μακαρι να μν ειναι τιποτα.. πρωτη φορα μου το κανει παντως...
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #4
μου το εχει κανει και εμενα μια φορα αυτο...μπηκα μεσα στο μενου,το απενεργοποιησα να κλεινουν οι καθρεπτες με το κλειδωμα και το ξαναενεργοποιησα και ολα ειναι οκ!!!
 

grigoris mk7

Original poster
Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Κ αυτο το προσπαθησα αλλα δεν λειτουργησε εκεινη την στιγμη..
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δε μου έχει συμβεί ποτέ (στο mk6) εδώ και 4,5 χρόνια, τι να πω... Μάλλον κάποιο κόλλημα της στιγμής...
 

captain556

Rookie
Nov 6, 2013
16
0
1
Καλημέρα σας έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα,εχθές παρέλαβα το καινούριο μου fiesta και όταν πατάω στο χειριστήριο να κλειδώσει δεν κλείνουν οι καθρέπτες.Διαβασα και οδηγίες αλλα τίποτα.Πρεπει να ρυθμησω κάτι ή ειναι εργοστασιακό πρόβλημα ?
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #8
Μεσα στο μενου σου καπου πρεπει να υπαρχει η ρυθμηση για να κλεινουν κατα το κλειδωμα!!! Δοκιμασε να τους ενεργοποιησεις!!!
 

captain556

Rookie
Nov 6, 2013
16
0
1
Ευχαριστώ θα το δοκιμάσω :)



Y.Γ. Μπήκα στο μενού αλλα δεν υπάρχει καμια τετοια ρυθμηση ,μάλλον δεν εχει η έκδοση που έχω.fiesta econetic trend 1.6 95ps
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread