Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kjohn

Original poster
Newbie
Nov 11, 2010
7
0
1
40
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
Παιδια το σημα της ford carbon που εχει η κεντρικη σελιδα που θα το βρω?Εχω ψαξει ολο το internet και δεν το βρισκω!!Ευχαριστω
 

kjohn

Original poster
Newbie
Nov 11, 2010
7
0
1
40
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ
Ωραίος!!Θα το παραγγείλω και θα σας πω κι εγώ την ταπεινή μου γνώμη!! ok234
 

black thunder

New member
Jul 25, 2011
93
0
6
39
ειναι μυστικο
ρε παιδια σκεφτομαι να αλλαξω το σημα με το μαυρο της ford με κοκκινες κουκκιδες.εχεις κανεις ασχοληθει με αυτο το θεμα?
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Αυτοκολλητο ειναι,μπαινει πανω απο το ηδη υπαρχον και εχει καμια 10€.Απ'οτι ξερω εχει και για πισω και για το τιμονι.Περισσοτερες λεπτομερειες θα μας πει ο Δημητρης(marvin) που τα εχει βαλει.
 

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
Εχω βαλει μπρος-πισω-τιμονι και συντομα και στις ζαντες...μια χαρα ειναι...ευκολη τοποθετηση...το μονο που με ζορησε ειναι το μπροστινο...ειναι λιγο μεγαλο και εχει αρκετη καμπυλη...οποτε στις ακρες μου ξεκολαγε...ισως φταιει και η θερμοκρασια του κινητηρα....του εβαλα μετα ταινια διπλης οψης και ειναι μια χαρα τωρα. τα σεβη μου για ακομη μια φορα στον Kostg !
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Εβαλα κι εγώ τελικά....
Ορίστε λοιπόν και τα δικά μου....
dsc04865o.jpg

0213n.jpg
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Καλοριζικα ποπη....Το ειδα και απο κοντα...Ειναι παρα πολυ ωραιο...Του παει αρκετα μπορω να πω... :)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread