Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Καλησπέρα παιδιά...το πολύ μέχρι τις 10 του ιουνίου θα έχω το fiesta sport μου σε άσπρο :)
τώρα η απορίες μου είναι αρκετές στο θέμα το τι πρέπει να προσθέσω.
μπορείτε να μου πείτε καpια μικρό πράγματα όχι εξατμίσεις ktlp που μπορώ να προσθέσω για να ομορφύνει το "φιεστακι" ? αλλα ακόμα πείτε μου και τα βασικά....κάντε μια λίστα dld με 10-15 πράγματα...ευχαριστώ πολύ....
 

WOLF

Hero Member
May 10, 2010
1,561
0
0
49
Κορυδαλλος
Ένα πραγματάκι που θα μπορούσες να προσθέσεις στο φιεστάκι σου και ισώς σε βοηθήσει το καλοκαίρι είναι ενα φυμέ που πιστεύω ότι θα κάνει και ωραία αντίθεση με το λευκό χρώμα.
 

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
οποτε έχουμε

List.

1.Φιμέ τζαμια
2.Φαρμακείο
3.τρίγωνο και πυροσβεστήρα.
4.Φακό
5.Φωσφορίζων γιλέκο.
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
PanosWhite said:
οποτε έχουμε

List.

1.Φιμέ τζαμια
2.Φαρμακείο
3.τρίγωνο και πυροσβεστήρα.
4.Φακό
5.Φωσφορίζων γιλέκο.



πανο βάλε μια τουρμπίνα να βρεις την υγεια σου...
 

Mormagor

New member
Mar 28, 2011
53
0
0
Άλλα μικροπραματα που μπορεις να βαλεις εκτος απο φιμε και τα της ασφάλειας ειναι:
1)μεταλλικα μαρσπιέ (70 ευρω μαξ)
2)λεντολαμπακια w5w για τα πόδια του οδηγού συνοδηγού (τα ντουί υπάρχουν ήδη)
3)ένα καλό κέρωμα με χοντρό κερί της wurth επίσης θα πρότεινα
4) για το καλοκαίρι βάλε και κανα κάλυμα της φορντ για τα καθήσματα, ειδικά αν πας παραλία, ιδρώνεις στα ταξίδια κλπ :p
5) δε ξερω τι πατάκια εχει το σπορ, αν δεν τα έχει πάρε αυτα με το λογότυπο που κλειδώνουν κιόλας

κοίτα τα σχετικά posts (κρυφός φωτισμός, μεταλλικα μαρσπιέ) για να πάρεις και καμια ιδέα αν σου αρέσουν απο τις φωτογραφίες 
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Πάνω στο αμάξι μας βάζουμε κάτι που εχουμε δει και μας αρέσει στο μάτι.
Δεν μπορώ να σου προτείνω εγώ κάτι γιατί μπορεί να μην σου αρέσει.
<b>Αποψή μου</b> είναι να το κρατήσεις όπως είναι...μαμα.

Τωρα αν θες κάτι να βάλεις, πάρτο πρώτα και μετά μέσα σε τόσα fiestakia που υπάρχουν θα βρεις αρκετά πράγματα να βάλεις....από ομορφιά έως και επιπλέον άλογα.
 

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Πατάκια μου έκανε δώρο τις ford λέει με το σήμα κιόλας :p
τα "λεδολαβακια" που λες που μπορώ να τα βρω και πως ακριβώς τα βάζω? απλά κουμπωτά η θέλει ιστορίες?
καλύμματα ψάχνω ήδη από τώρα...αλλα θέλω να είναι όμορφα......
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Θα συμφωνήσω και γω με τον Μιχάλη...
επίσης αν το δεξί σου χέρι το έχεις μόνο για να αλλάζεις ταχύτητες :p τότε θα σου πρότεινα να βάλεις έναν τεμπέλη  ;D
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
παρτο με το καλο κ ελα στην πρωτη συνατνηση να παρεις ιδεες απο κοντα κ τα αυτοκολλητα του κλαμπ μας!!! και σιγα σιγα με ερωτησεις κ ψαξιμο θα τα κανεις ολα!!!
 

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
επίσης θα βάλω σίγουρα κρυφό φωτισμό στον οδηγό και sinodigo einai οι λάμπες W5W 4 euro η μια νομίζω. σκέφτομαι να μην βάλω λευκό όπως όλοι αλλα να βάλω κόκκινο για να δώσω ένα πιο sport χαρακτήρα και πιστεύω θα ταιριάζει γιατί είναι και κόκκινη η οθόνη μέσα...τι λέτε?
μαζί με τα πατάκια μου έκαναν δώρο συναγερμό το άσπρο χρώμα και αισθητήρες παρκαρίσματος πίσω
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
PanosWhite said:
επίσης θα βάλω σίγουρα κρυφό φωτισμό στον οδηγό και sinodigo einai οι λάμπες W5W 4 euro η μια νομίζω. σκέφτομαι να μην βάλω λευκό όπως όλοι αλλα να βάλω κόκκινο για να δώσω ένα πιο sport χαρακτήρα και πιστεύω θα ταιριάζει γιατί είναι και κόκκινη η οθόνη μέσα...τι λέτε?
μαζί με τα πατάκια μου έκαναν δώρο συναγερμό το άσπρο χρώμα και αισθητήρες παρκαρίσματος πίσω

Τι χρωμα εσωτερικο επελεξες?
Αν επελεξες μπλε γνωμη μου θα ηταν να βαλεις το χρωμα της λαμπας που εχει η πλαφονιερα (λιγο αιρετικο ολοι οι αλλοι να βαζουν λευκο παγου και εσυ κανονικο φως :D)
Αν παλι ειναι μαυρο, το κοκκινο led δεν ειναι ασχημη ιδεα... ;)
 

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
nos7 said:
Εγω θα σου προτηνα να βαλεις για αρχη τα φιμε+τα αυτολλητα fiestamaniacs.gr για να ''δεσει''!!!
σωστος!!!τα αυτοκολητα δινουν 30 ιππους+ απο μονα τους!!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread