Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
450 ο μπροστα και κανα 300αρι πσιω νομιζω
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
έχω ακούσει οτι δεν συμφέρουν για βάψιμο γιατι σκάει το χρώμα και θέλουν ξανα βάψιμο μετά..  :-\
αν μπώ στην διαδικασία να βάλω απο s θα πρέπει να περάσω και τις γραμμές για τα προβολάκια..
αα!!και ξέχασα να αναφέρω προηγουμένος στα πραγματα που θα ήθελα να βάλω θα είναι και το κουμπάκι για το πορπαγκαζ που όλα τα fiesta έχουν,εκτος απο το δικό μου.. :mad:
 
xristina said:
έχω ακούσει οτι δεν συμφέρουν για βάψιμο γιατι σκάει το χρώμα και θέλουν ξανα βάψιμο μετά..  :-\
αν μπώ στην διαδικασία να βάλω απο s θα πρέπει να περάσω και τις γραμμές για τα προβολάκια..
αα!!και ξέχασα να αναφέρω προηγουμένος στα πραγματα που θα ήθελα να βάλω θα είναι και το κουμπάκι για το πορπαγκαζ που όλα τα fiesta έχουν,εκτος απο το δικό μου.. :mad:
Υπάρχει primer για πλαστικά σε περίπτωση που θέλεις να τα βάψεις! Αν γίνει καλή προεργασία δεν θα σκάσει το χρώμα!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
xristina said:
Αν μπώ στην διαδικασία να βάλω απο s θα πρέπει να περάσω και τις γραμμές για τα προβολάκια..

Τις έχει τις γραμμές ;)
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
xristina said:
έχω ακούσει οτι δεν συμφέρουν για βάψιμο γιατι σκάει το χρώμα και θέλουν ξανα βάψιμο μετά..  :-\
αν μπώ στην διαδικασία να βάλω απο s θα πρέπει να περάσω και τις γραμμές για τα προβολάκια..
αα!!και ξέχασα να αναφέρω προηγουμένος στα πραγματα που θα ήθελα να βάλω θα είναι και το κουμπάκι για το πορπαγκαζ που όλα τα fiesta έχουν,εκτος απο το δικό μου.. :mad:
δεν εχει στο δικο σου? ???
 

vagma

Hero Member
εγω τι να πω....δεν ξερω.....δεν γνωριζω τιποτα απο αυτοκινητα.... :'( :'( :'(

να σας πω τα λιγα που ξερω......στο st ακι μου......αναρτηση(αφου εχεις ρεεεε),αλλαγες στην μεταδοση  :-X........και αλλα πολλα.....

και κανα κομπρεσσορι στο mk2 αφου γινει xr2 !!!!! ;D

αυτα τα λιγα!!!!!!!!!!!!! :p :p :p
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
ρε παιδια δεν είναι δύσκολο να τα βάψετε μόνοι σας τα πλαστικά..

1. Πολύ καλή απομώνωση με εφημερίδες και χαρτοταινία των βαμένων κοματιών.

2. Αστάρωμα με ειδικό αστάρι σε σπρευ για πλαστικά

3. Σπρέυ χρωματος του αυτοκινητου

4. Βερνίκι σε σπρέυ... Τέλος... 8) 8)
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
turbomaniac said:
ρε παιδια δεν είναι δύσκολο να τα βάψετε μόνοι σας τα πλαστικά..

1. Πολύ καλή απομώνωση με εφημερίδες και χαρτοταινία των βαμένων κοματιών.

2. Αστάρωμα με ειδικό αστάρι σε σπρευ για πλαστικά

3. Σπρέυ χρωματος του αυτοκινητου

4. Βερνίκι σε σπρέυ... Τέλος... 8) 8)
χαχα!για σενα και για πολλους εδω μεσα ακουγεται ευκολο!για ρωτα και την χριστινα??? ;) ;) ;)
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
puma-r said:
χαχα!για σενα και για πολλους εδω μεσα ακουγεται ευκολο!για ρωτα και την χριστινα??? ;) ;) ;)

Αντώνη μήπως αμφιβάλλεις για τις ικανότητες μου?  :p :p :p χιχιχι
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ρε παιδια στα λογια ολα ευκολα ειναι στην πραξη ομως?Αν δεν εχεις ξανακανει κατι και το κανεις για πρωτη φορα σιγουρα δεν ειναι τοσο απλο οσο ακουγετε.Ξερετε ποσες φορες εχω πιασει να κανω κατασκευη υπολογιζοντας 2-3 ωρες και εχω φαει 10 ωρα.Οποτε αν δεν δοκιμασεις δε θα μαθεις  ::).Εχουμε κανα εθελοντη να κανουμε δοκιμες ???,αν ειναι καλο το αποτελεσμα να πιασω και το δικο μου,(ειμαστε και offtopic)οι προφυλακτηρες βγαινουν ευκολα?
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
O μπροστινός βγαίνει σχετικά εύκολα. Για τον πίσω δεν ξέρω, δεν το έχω τολμήσει ακόμα....
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Λοιπον εχω να του βαλω ακομα:

Εκκεντροφορους
Πολλαπλη εισαγωγης Mountune
Φρενα (εμπρος-πισω)
Οργανακι της ΑΕΜ για μετρηση AFR....

Και επιτελους τελος.... 8)
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
εγω μια αναρτηση και επισεις να το φτασω foul πρωτο σταδιο
 

BillMk7

Pro Member
Feb 2, 2011
600
4
18
36
Πειραιάς (Καλλίπολη)
Τι να βελτιώσω! Αφού βάζει κάτω και lamborgini! Δείτε το παρακάτω βίντεο και θα καταλάβετε

http://www.youtube.com/watch?v=_Suo6mt1Mw0

Πλάκα πλάκα, μια ανάρτητη λίγο πιο σκληρή θα την έβαζα ευχαρίστως, και μια φιτροχοάνη!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread