Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

<t>Το Fiesta του Μήνα - Δεκέμβριος 2017</t>

  • PanosWhite

    Ψήφοι: 11 40.7%
  • Nikol@r@s

    Ψήφοι: 16 59.3%

  • Μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει
    27

Status
Not open for further replies.

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Δεν έγινε τον Απρίλιο,δεν έγινε τον Μάιο,δεν έγινε ούτε τον Οκτώβριο.....αλλά έγινε τώρα στο τέλος :) Ευχαριστώ όλους όσους με ψήφισαν, καλές γιορτές Fiestamaniacs.
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Μπράβο για την νίκη σου nick :)
Ευχαριστώ πολύ όσα παιδιά έριξαν την ψήφο τους σε εμενα για άλλη μια φορα.
Αυτή ήτανε και η τελευταία φορα που έβαλα υποψηφιότητα για fiesta του μηνα.
Ευχαριστώ.
 

Sonic

Pro Member
Nov 9, 2016
576
2
18
32
Αθήνα
www.facebook.com
Συγχαρητήρια και στα 2 παιδιά!! και ενα παραπάνω μπράβο για τις όμορφες επιτυχίες σας!

γιατί τελευταία φορά panoswhite; θα πουλήσεις το εργαλείο;
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Tomas said:
Συγχαρητήρια και στα 2 παιδιά!! και ενα παραπάνω μπράβο για τις όμορφες επιτυχίες σας!

γιατί τελευταία φορά panoswhite; θα πουλήσεις το εργαλείο;

Προφανώς δεν του άρεσε που ξανά έχασε από το Fiesta μου και τις μέτριες φωτογραφίες μου σε σχέση με τις επαγγελματικές δικές του.

Κι εγώ θα σπαζόμουν όπως έχω σπαστεί παλαιότερα από ήττες μου με <<χειρότερα>> Fiesta από το δικό μου(Είναι υποκειμενικό βέβαια αυτό) όμως όπως πολύ σωστά έχει πει κι ο Ιάκωβος, ο θεσμός αυτός είναι για πλάκα και όχι για τσακωμούς.

Πάντα ψηφίζω με γνώμονα τις φωτογραφίες,τις μόντες που έχει κάνει κάποιος στο αμάξι,κατά πόσο έχει προσφέρει στο forum κοκ!Πάνο ελπίζω να αλλάξεις γνώμη, δεν σημαίνει τίποτα η νίκη ή η ήττα!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Είναι διαφορα θέματα που δεν θέλω να συζητήσω τουλάχιστον από εδώ.
Ο κάθε ένας ψηφίζει και κρίνει όπως θέλει εννοείτε.
Εννοείτε πως δεν υπάρχει θέμα για τσακωμούς αλλα σίγουρα υπάρχουν κάποια θεματάκια που βλέπω να επαναλαμβάνονται και δεν μου αρέσουν.
Ευχαριστώ πολύ όσους με έχουν ψηφίσει όσες φορες έχω βάλει για fiesta του μηνα :)
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread