Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

<t>Το Fiesta του Μήνα - Σεπτέμβριος 2014 (Παράταση)</t>

  • mitsaras13

    Ψήφοι: 22 55.0%
  • Nordvinden

    Ψήφοι: 18 45.0%

  • Μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει
    40
  • Η ψηφοφορία θα παραμείνει ενεργή μέχρι: .

Status
Not open for further replies.

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Παρακαλώ ψηφίστε έναν εκ των mitsaras13 & Nordvinden για να αναδείξουμε νικητή για τον μήνα Σεπτέμβριο.

Δείτε και τις φωτογραφίες παρακάτω για να θυμηθείτε τα fiesta για τα οποία ψηφίζουμε:

mitsaras13 - Fiesta sport 1.6 tivct





Nordvinden - Fiesta ST 1.6 ecoboost







Εκ της οργανωτικής.
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
ντέρμπι έχουμε :)
Την έριξα και εγώ την ψήφο μου .... καλή επιτυχία παιδιά !
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
συγχαρητήρια μητσάρα :)
"τουμπανακια" και οι 17 ! :)
μπράβο και στα υπόλοιπα παιδιά !
 

mitsaras13

Member
Jun 22, 2011
115
0
0
41
Παιδία λίγο καθυστερήμενα αλλα σας ευχαριστώ πολύ για την προτιμησή σας. Το περίεργο είναι πως νίκησα χωρίς καν να ξέρω ότι έχω δηλωσει συμμετοχή. Βλέπετε μπήκα τελευταία μέρα του μήνα και είδα ότι μόνο ένας  είχε δηλώσει συμμετοχή και είπα να δηλώσω και εγώ για να υπάρχει λίγο ανταγωνισμός στα γρήγορα και με πολύ πρόχειρες φωτογραφίες. Ωστοσο κατι γινόταν με το ανεβασμα των φωτο και δεν ανεβαιναν, βιαζομουνα κιολας πολυ και μετα είδα οτι και αλλος ειχε δηλωσει συμμετοχη και λέω άστο παμε για αλλο μηνα πιο οργανωμενοι και με πιο προσεγμενες φώτο. Τελικα οι φωτο με καποιο μαγικο τροπο ανεβηκαν χωρις να το γνωριζω και λογω παρα πολλων υποχρεώσεων δεν ειχα μπει για πανω απο ενα μηνα στο forum, φανταστειτε οτι υπηρξε ισοβαθμια και εγω δεν ειχα καν ψηφισει. :p
Μπαίνω σήμερα λοιπον και βλεπω ξαφνικα ότι έχω βγει fiesta τoυ μήνα χωρις να το ξέρω και μενω καγκελο. Anyway πολλά ειπα, σας ευχαριστω και παλι για την προτιμηση και μπραβο σ ολα τα παιδια για τη συμμετοχη. Να μαστε καλα να χαιρομαστε τις αμαξαρες μας γιατι το αυτοκίνητο για πολλους απο μας είναι κάτι παραπάνω από ενα απλό εργαλείο για να κάνουμε τις δουλείες μας. Είναι μεράκι, είναι έρωτας είανι πάμω απ΄όλα αυτη η αισθηση που νιώθουμε κάθε φορά που το καβαλάμε για μια ξεγνοιαστη ακια χαλαρή (εντάξει κάποιες φορές και λίγο πιο έντονη) βόλτα.
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread