Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Καλησπέρα παιδιά..μιας και περιμένω σε μερικές μέρες το "φιεστακι" μου έχω αρχίσει και περνώ "μικροπραγματακια" όπως οι βαλβίδες τον ελαστικών γιατί πραγματικά μου την σπάνε πολύ τα maura πλαστικά που έχουν...πήγα και αγόρασα εχθές με 3 euro από πράκτικερ αυτές εδώ...πιστεύω ότι είναι μια χαρά...τι λέτε?

 

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
ναι ίσος είναι λιγάκι υπερβολικό αλλα ok δεν είχε και κάτι καλύτερο εκεί :p δεν είναι και άσχημες πάντως :p...Εσείς παιδιά τι έχετε βάλει ?
 

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
πριν 4-5 χρονια ήτανε παρα πολύ τις μόδας να τις κλέβουνε πιστεύω τώρα έχουν χαλαρώσει......λέτε dld να βγάλω το WRC ? δεν θα φαίνεται άσχημο ?  στο κάτω κάτω και να τις κλέψουν 3 euro έχουν......έτσι και αλλιώς στο γκαράζ θα το έχω το αμάξι ...μονο όταν βγαίνω βόλτες.....
 

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Ευχαριστώ παιδιά :p αλλα λέμε με το WRC η χωρίς? :)  εσείς τι έχετε βάλει ?
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Χωρίς το wrc...εγώ προσωπικά έχω αφήσει το ωραιότατο μαύρο πλαστικό καπάκι  ;D
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Κι εγώ ξανάβαλα τα μαύρα καπάκια, γιατί τα νίκελ μου τα έκλεβαν  :(  :mad:


Υ.Γ. Το φαινόμενο αυτό δεν έχει εκλείψει...
 

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
λέτε να βγάλω το WRC και να τις βάψω με ένα απλό spray μαύρες? :p  να είναι ωραίες αλλα και να μην κάνουν τόσο μπαμ?
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
κι εγω τις κλασσικες μαυρες πλαστικες εχω στις 16αρες μου!!!!!!! ::) :D giggle tease
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Μπορείς να βάλεις και κρυφές βαλβίδες ,μπαίνουν στο εσωτερικό της ζάντας και βιδώνεις ένα καπάκι που έρχεται πρόσωπο με την ζάντα. Τα συγκεκριμένα τα χρησιμοποιούν σε αρκετά μεγαλύτερες ζάντες για να μην ξεζυγίζετε η ζάντα πχ 18’’ και άνω. Συνήθως είναι μεταλλικές.

Και υπάρχει και αυτό εδώ το site http://americat.gr/index.php?cPath=26_139_140&osCsid=69a4426774ead2800502370c46df62b6  όπου έχεις πολύ μεγαλύτερη ποικιλία σχεδίων... (έχει ακόμα και ζάρια για τον φίλο μας τον Μάριο) giggle
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
StuparArt said:
(έχει ακόμα και ζάρια για τον φίλο μας τον Μάριο) giggle
τι μου θύμισες τώρα...είχα τέτοια ζάρια στο bmx  ;D (από μικρός η λόξα με τα ζάρια)
αλλά στο αυτοκίνητο θα είναι λίγο υπερβολή ::)...αλλιώς θα είχα βάλει ήδη  ;D ;D ;D tease tease tease
 

Mormagor

New member
Mar 28, 2011
53
0
0
δε θα προτεινα μεταλλικα μεγαλα καπάκια βαλβιδων ποτέ, για προφανεις λόγους, ειναι σα να έχεις ένα ξεκάρφωτο ζυγό :p
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread