Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
Dark knight said:
Για μενα χαμηλωσε το και βαλε μικροτερο προφιλ ελαστικου η βαλε 16αρες με μικρο προφιλ.
Εννοείς χωρίς να τις βάψω?
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Μετα απο πολυ μελετη και προβληματισμο νομιζω ειναι μονοδρομος να αλλαξω χρωμα στις ζαντες και απο ανθρακι να παω σε μαυρο γυαλιστερο στις replica του rs mk2 που φοραω.Εσεις παιδια τι γνωμη εχετε?
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Gio και εγω προσωπικά θα πήγαινα σε μαυρο γυαλιστερό νομίζω οτι θα τραβαγε πιο πολύ τα βλέμματα... ;) ;)
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Βλέπω και μαύρα γυαλιστερά καπάκια στους καθρέπτες, οπότε +1 για μαύρη γυαλιστερή ζάντα RS.



Y.Γ.: Σου έκανα τροποποίηση στο μήνυμα γιατί έβγαινε διπλή η φωτογραφία.
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
kostg said:
Βλέπω και μαύρα γυαλιστερά καπάκια στους καθρέπτες, οπότε +1 για μαύρη γυαλιστερή ζάντα RS.

Συμφωνώ με τον Κώστα +1 με τους καθρέφτες και με 2 πλαϊνές λωρίδες θα δέσει πολύ όμορφα...
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Μαύρη κατευθείαν και μαύρος ουρανός και καθρέφτες
Να ρωτήσω , τι προφίλ έχουν τα λάστιχα ? για 45 αρι το βλέπω αν ναι,θέλει και 40αρι προφίλ
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Τους καθρεφτες και το 40αρι προφιλ τα εχουμε ;)και κατι επιπλεον που σκεφτομαι και δε σκεφτομαι ειναι για ασημι-νικελ στεφανι..
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
gio said:
...και κατι επιπλεον που σκεφτομαι και δε σκεφτομαι ειναι για ασημι-νικελ στεφανι..

Nα μην το σκέφτεσαι  :) :) :)
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Μαύρες γυαλιστερές Γιώργο.
όσο για το νικελ,ξέχασε το,θα το χαλάσει το στυλ του αυτοκινήτου
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
+1 για μαύρες γυαλιστερές ζάντες και ουρανό! Αν είχα άσπρο έτσι θα το είχα αλλά με 17άρα...
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Θα συμφωνήσω και εγω για μαύρο γυαλιστερό! Θα δέσει απόλυτα με τους καθρέπτες! Τωρα για μαύρο ουρανό και λωρίδες εγώ προσωπικά δεν θα στο πρότεινα! Δεν είναι του γούστου μου.!
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Για τον ουρανό θα συμφωνήσω και εγώ ειναι καπως υπερβολικό αλλα για πλαϊνές λωρίδες προσωπικά θα τις κουμπωνα και για το νικελ ουτε και εγω συμφωνώ...αλλα ολα αυτα ειναι στην κρίση του gio... :p
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread