Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Ανοίγω αυτό το θέμα γιατί νομίζω δεν υπάρχει κάποιο παρόμοιο .
Πριν λίγες μέρες αγόρασα το μπροστινό χειλάκι για τον "φιεσταρο" το οποιο θα το βάψω στο χρώμα του αυτοκινητου ... άσπρο δηλαδή ... πιστεύω θα λέει παρα πολύ ... λογικά σε καμια 10 aria μέρες θα είναι έτοιμο :p

 
May 15, 2011
282
1
0
31
πανο ποσο το πηρες??γιατι στην ford μου ειχαν χτυπησει καμπανακια για το χειλακι...150 μου λεει οτι κανει!!!
 

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
130 ... εννοείτε είναι παρα πολλά τα λεφτά για ένα κομμάτι πλαστικό .... είναι μια μικρή τρελα :p
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Πανο γιατι δεν το αφηνεις οπως ειναι να κανει αντιθεση??Ουτως η αλλως κρατας ακομα την διχρωμια ασπρο μαυρο... ;)
 
Mar 30, 2011
104
0
0
34
Ιωαννινα
Όντως είναι πολλά τα λεφτά για ένα κομματάκι πλαστικό αλλα πιστεύω θα δείξει super.... είναι μια μικρή τρελα όπως λέει και ο φίλος ο Πάνος  tease
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
για μένα το πλαστικό αυτό πρέπει να βαφτεί γιατί δεν φαίνεται ώστε να τραβάει το μάτι του περαστικού
Π.χ, στην περίπτωση του Πάνου που θέλει να το βάψει άσπρο,κάποιος που θα περάσει θα του τραβήξει την προσοχή,άμα είναι μαύρο...δεν φαίνεται...

Κανονικά έχει το πλαστικό 164e λιανική με ΦΠΑ


Θοδωρή κανονικά πρέπει να το έχεις από το εργοστάσιο ::)
 

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
ναι όντως δεν φαίνεται καθόλου σε μαύρο εκεί που είναι ..το άσπρο πιστεύω θα φαίνεται ας πούμε σαν κομμάτι από το spoiler...
 
May 15, 2011
282
1
0
31
ιακωβε το εχω εγω απλα μου ειχε φερει παραδειγμα το παιδι στην αντιπρωσοπια για να προσεχω και μου ειπε αυτο το πλαστικο ξερεις ποσο κανει??150 γι αυτο προσεχε γιατι ειναι ακριβα τα ανταλακτικα!!
 

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
τα motorsport έχουν το χειλάκι ??? δεν το ήξερα.... ζήλια :(
 

PanosWhite

Original poster
Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
παιδιά το χειλάκι πήγε για βάψιμο και θα το πάρω τεταρτη απόγευμα .... κόστος 10 euro :p
 
May 15, 2011
282
1
0
31
για δειτε λιγο και εδω...χαμηλωτερη τιμη απο του πανου..http://www.pumaspeed.co.uk/product-Fiesta-Mk-7-Ti-vct-Front-Aero-Blade_213.jsp
 
May 15, 2011
282
1
0
31
+φπα...αυτο ειναι που μας εχει καταστρεψει ιακωβε σαν ελλαδα οποτε παιζει και αυτο τον ρολο του..ακομα και 30 να ειναι το φπα ανεβενει και ειναι αισθητη η διαφορα...
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Thodorisfiesta said:
+φπα...αυτο ειναι που μας εχει καταστρεψει ιακωβε σαν ελλαδα οποτε παιζει και αυτο τον ρολο του..ακομα και 30 να ειναι το φπα ανεβενει και ειναι αισθητη η διαφορα...
Στο συγκεκριμένο θέμα που μιλάμε,για να μην μπερδεύονται και τα άλλα μέλη
το προϊόν έχει 164 με ΦΠΑ
κάπου μπερδεύτηκες
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread