Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Από αντιπροσωπεια ή από τρακαρισμενο.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Μην ρωτήσεις για γνήσιο.....δεν θα σου αρέσει καθόλου αυτό που θα ακούσεις....εκτός και αν δεν σε νοιάζει το 170e περίπου...

Από τρακαρισμένο δύσκολο να το βρεις γιατί δεν τα έχουν όλα απάνω...μόνο τα motorsport...
 

fiestalarissa

Member
Aug 27, 2014
117
0
0
33
λαρισα
Παω να ρωτήσω αυριο αντιπροσωπεία για το slitter απ το spor γιατι τ δικό μ ειναι titanium κ θα ρωτήσω κ αυτο μήπως κάνουν καλύτερη τιμή  AR15firing tease πως ακριβώς να το ζητήσω γιατι αν θυμάστε εδω στην δικιά μας την αντιπροσωπεία ειναι λιγο τζιμανια όλοι :p  AR15firing
 

akiz90

MK7
Pro Member
Jul 15, 2014
459
7
18
33
Athens
Μοντέλο
MK7
Ρε παιδιά μπορεί κάποιος που το έχει να το μετρήσει όταν θα έχει χρόνο να μας πει διαστάσεις?

Έχω ψηθεί μέσα στις γιορτές που θα έχω χρόνο να δοκιμάσω να το φτιάξω με πολυεστέρα.
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Έχεις σκεφτεί πως θα κουμπωσει στο προφυλακτηρα;
 

akiz90

MK7
Pro Member
Jul 15, 2014
459
7
18
33
Athens
Μοντέλο
MK7
Δεν μπορείς απλά να το βιδώσεις πάνω στο μεγάλο? Οπως και να χει λογικά το μεγάλο θα πρέπει να τρυπηθεί έτσι δεν είναι?
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
akiz90 said:
Δεν μπορείς απλά να το βιδώσεις πάνω στο μεγάλο? Οπως και να χει λογικά το μεγάλο θα πρέπει να τρυπηθεί έτσι δεν είναι?
Φίλε akiz90 με 4 πριτσίνια μπαίνει κάτω απο το μπροστινό μας σπόιλερ ... εγω έτσι το έβαλα... εχει ετοιμες και τις τρυπες το χειλακι οποτε μονο τα πριτσινια θες και το βάζεις ...
και για οποιον ενδιαφέρεται εγώ το πηρα απο εδω http://www.fordpartsmalaysia.com/ford-fiesta-parts-accessories/ford-fiesta-mk7-10-13/front-aero-blade και είμαι πολυ ευχαριστημενος !!! Τωρα δεν ξερω με τα μεταφορικα ποσο παει αλλα σιγουρα πιο λιγο απο το γνησιο !!!
 

akiz90

MK7
Pro Member
Jul 15, 2014
459
7
18
33
Athens
Μοντέλο
MK7
29 euro δίνει μεταφορικά για Ελλάδα. Σύνολο δηλαδή να πάει κανένα 70αρι... για ένα κομμάτι πλαστικό πολλά είναι και πάλι αλλα κομμάτια να γίνει...απο το να δώσω τα λεφτά που ζητάει η αντιπροσωπία... δεν θα μπω και στον κόπο να το φτιάξω μόνος μου
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
akiz90 said:
29 euro δίνει μεταφορικά για Ελλάδα. Σύνολο δηλαδή να πάει κανένα 70αρι... για ένα κομμάτι πλαστικό πολλά είναι και πάλι αλλα κομμάτια να γίνει...απο το να δώσω τα λεφτά που ζητάει η αντιπροσωπία... δεν θα μπω και στον κόπο να το φτιάξω μόνος μου
Κοιταξε μπροστα στα 170 που θελουν οι κλεφτες εδω μια χαρα βγαινουν ... βεβαια εχουν ανεβει τα μεταφορικα τους γιατι εγιναν γνωστοι τωρα ... οταν το πηρα εγω μαζι με το προσθετο της αεροτομης ειχαν παει ολα μαζι 110 ευρω !!! το μονο που θα χρειαστεις ειναι τα πριτσινια γιατι δεν εχει μεσα να το ξερεις !!!
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω το μπροστινο χειλακι σε λογικη τιμη?Γτ στην αντιπροσωπεια χτυπανε πολυ!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
pk91 said:
Παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω το μπροστινο χειλακι σε λογικη τιμη?Γτ στην αντιπροσωπεια χτυπανε πολυ!
Μόνο γνήσιο βγαίνει...
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Δυστυχως νμζω απλα ειπα να ρωτησω μηπως ριξω λιγο το κοστος!Ευχαριστω!
 

dimitridegrecia

New member
MK7
Nov 8, 2017
65
5
8
35
Μοντέλο
MK7
LOCATION
Athens
Παίζει κανένας μετά από τόσο καιρό να πουλάει το δικό του ή να ξέρει κανέναν με μεταχειρισμένο; Γιατί 130 ευρώ είναι πολλά για pumaspeed καλά για ορίτζιναλ δεν το συζητάω καν...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread