Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ωραιο εγινε Ιακωβε,ποσο σου κοστισε αν επιτρεπεται και εκτος απο τα πλαινα και τις χειρολαβες εβαψες και τιποτα αλλο?
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
ilias86 said:
Και εγω θα την κανω αυτη τη μοντα γιατι εκτος των αλλων ειδικα τα χερουλια στις πορτες φαινεται να τα εχει φαει ο ηλιος και φαινονται χαλια!..200Ε μου ειπε φαναρτζης της γειτονιας για πλαινα μασπιε, χερουλια και χερουλι πορτ μπαγκαζ...απλως θα το καθυστερησω λιγο λογω στρατου τωρα
πολλά σου είπε ο φαναρτζής... εγώ όλα αυτά τα έβαψα με τα μισά λ7
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
proedros said:
πετα και το 2L τωρα που πηρες φορα να γινεις!
με τίποτα Πέτρο.....
να μου έλεγες να το φτιάξω για να περνάω τα st,θα το σκεφτόμουν ;D ;D

pitbull said:
Ωραιο εγινε Ιακωβε,ποσο σου κοστισε αν επιτρεπεται και εκτος απο τα πλαινα και τις χειρολαβες εβαψες και τιποτα αλλο?
Μπάμπη θα μου επιτρέψεις να μην αναφέρω ποσά γιατί όπως γνωρίζεις είμαι μέσα στην δουλειά
Τώρα έβαψα τους μασπιεδες,τις χειρολαβές και τα τριμ στις πόρτες και στα πίσω φτερά,πιο παλιά είχα βάψει το μαύρο που έχουμε στο πορ παγκαζ

m@kro said:
πολλά σου είπε ο φαναρτζής... εγώ όλα αυτά τα έβαψα με τα μισά λ7
Πάνο όσους είχα ρωτήσει εγώ μου είχαν πει γύρω στα 250e


να δώσω και στα υπόλοιπα παιδιά μια εικόνα κόστους
υπολογίστε περίπου τα 250e τον φανοποιό για να τα βάψει τα ίδια τριμ ή τα καινουργία άμα αγοράσατε

εγώ τα αγόρασα καινούργια τα τριμ τα οποία ήταν ασταρωμένα,μόνο τις μπετούγιες δεν πήρα γιατί δεν υπήρχαν διαθέσιμες και ήθελαν παραγγελία από έξω και βαριόμουν την αναμονή
αν κάποιος θέλει να τα αγοράσει καινούργια θα στοιχίσουν περίπου τα 320-350e
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
ilias86 said:
Και εγω θα την κανω αυτη τη μοντα γιατι εκτος των αλλων ειδικα τα χερουλια στις πορτες φαινεται να τα εχει φαει ο ηλιος και φαινονται χαλια!..200Ε μου ειπε φαναρτζης της γειτονιας για πλαινα μασπιε, χερουλια και χερουλι πορτ μπαγκαζ...απλως θα το καθυστερησω λιγο λογω στρατου τωρα

200 euro βάψιμο τα πλαϊνά trim, χερούλια οδηγού-συνοδηγού, χερούλι πορτπαγκάζ και μασπιέδες;  ???  Καλή τιμή είναι πιστεύω, εγώ είχα δώσει 250. Απλά στην τιμή αυτή υπολόγισε και 250-300 ευρώ αγορά των μασπιέ.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread