Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
DarthFiesta said:
αρα φαινεται οτι οντως εχανες αρκετα απο το προβλημα γιατι φαινεται οτι απο την στιγμη που διορθωσες το προβλημα πας πολυ καλυτερα...οποτε κ ακυρες οι 2 κολωνες που σ εριξε κ μενουμε στα τωρινα πατηματα που το αμαξι σ ειναι οκ..που κ παλι αυτο φαινεται...οτι ενα 1οσταδιο+πολλαπλη ειναι 4 μπροστα απο μαμα+φιλτρο

γιατι να μην τα μπερδευουμε τα πατηματα του Ανδρεα?απο την στιγμη που εκατσε ετσι με το ιδιο fabia?κ ο 1.2 tsi δεν ειναι κανας ταφος...να βγαλουμε συμπερασμα δηλ. απο πατημα που ειχε προβλημα ο Ανδρεας δηλ.?αυτο λες?δεν την καταλαβαινω αυτην την λογικη.... :eek:

ή υποννοεις δηλ. οτι του Ανδρεα δεν ειναι μονο φιλτρο απο την στιγμη που αναφερει οτι ειχε προβλημα το αμαξι του?

Ωπα κατσε....Οτι ειχε προβλημα ο Ανδρέας με το αυτοκίνητο δεν το γνωρίζω εγω και το μαθαίνω τώρα! Το εγραψε μετα απο το ποστ μου.Αυτο δεν εχει αναφερθεί καπου για να το ξέρω! Εγω μιλαω βασει καποιον αποτελεσματων που εχουμε δει! Εσυ δηλαδή το ήξερες οτι ειχε προβλημα και έγραψες οτι εχουν 4 αυτοκίνητα διαφορά? Μην τα λες οπως θες!
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
τα 4 αμαξια που αναφερω δεν εχει να κανει με το προβλημα του Ανδρεα.....αλλα με τα τωρινα...

3 μπροστα ο ιακωβος με το fabia...
1 πισω ο ανδρεας απο το ιδιο...κ πατησε κ με 3ες οποτε δεν ετυχε...

απο κει βγαινουν τα 4....τι ακριβως λεω οπως θελω?τι δεν εχω καταλαβει?

καταλαβαινω οτι ανεφερε οτι ειχε θεμα με το αμαξι πιο παλια...κ τωρα διορθωθηκε...καταλαβαινω οτι το δικωλονο που εγινε ειχε θεμα κ τωρα οχι κ παει οπως πρεπει...

καταλαβαινω οτι πριν βαλει χταποδι ο ιακωβος αντε να μην ηταν πισω αλλα πολυ κοντα με ενα σχεδον μαμα...κ τωρα ειναι απλα 4 μπροστα...
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Παλι υπολογισμούς του πληκτρολογιου κάνεις και δεν είναι έτσι! Μπορεί να είναι διάφοροι οι παράγοντες που υπήρξαν αυτα τα αποτελέσματα όπως οτι εκανε το fabia 8 πατήματα με τον Ιάκωβο και στα καπάκια πηγε να δοκιμάσει με τον Ανδρέα! Το οτι το fabia δεν έχει ιντερκουλερ πιστευω να σου λέει κάτι τωρα που εχεις γινει τουρμπακιας!Το οτι απο τα 4 πατηματα που πηγανε να κανουνε βγηκαν τα 2 της καταβασης στα αλλα 2 εχασαν ταχυτητα και αυτο λεει κατι..Στην αναβαση μπορει να μην ηταν ιδια τα αποτελεσματα!Λιγο το ενα λίγο το άλλο κάνουν ενα καλό σύνολο για να βγαλουμε εμεις λιγο περιεργα συμπεράσματα!  Απο το πληκτρολόγιο καλα τα λες και κανείς  τον δικηγόρο της υπεράσπισης αλλα το πιο σωστό είναι να μιλάμε εμείς οι τελευταίοι αφου δοκιμάσουν δυο τους! Τοτε ναι..Αν η διαφορα τους ειναι μονο τόσο θα βγούμε και θα το σχολιάσουμε (και εγω ο ίδιος),αλλα απο τωρα είναι λάθος τουλάχιστον απο πλευράς μου!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Crazy said:
Εγω να κανω μια παρεθενση,οτι τοτε με το Στεφανο,ειχα θεμα με τη φλατζα στο καπακι,περναγαν ολα τα λαδια μεσα στα μπουζι,πιστευω ειναι ενα θεματακι ;)
Φίλε Ανδρέα μετά από τόσο  καιρό ρε το θυμήθηκες θα το αναφέρεις?



Περικλή εσύ τότε που δοκίμασες με το παλιό  st  με το ταπερ πιστεύεις οτι ήταν σωστά τα συμπεράσματα?
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Τωρα ηρθε στην επιφανεια το πατημα με του Στεφανου τωρα το λεω ρε φιλε... ;)

Πανο θα διαφωνισω λιγο μαζι σου γτ δν πηγαμε αμεσως με το fabia ειχε περασει ενα διαστημα "καλο" για να κρυωσει.

Τεσπα για να μην το κουραζουμε κ πολυ,δοκιμαζω εγω με το fabia παλι "κρυο" για να δουμε.

Στεφανε απο τοτε που ειχαμε πατησει,τι αλλαγες εχεις κανει στο αμαξι? Μονο το τελικο?
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
panosd said:
Παλι υπολογισμούς του πληκτρολογιου κάνεις και δεν είναι έτσι! Μπορεί να είναι διάφοροι οι παράγοντες που υπήρξαν αυτα τα αποτελέσματα όπως οτι εκανε το fabia 8 πατήματα με τον Ιάκωβο και στα καπάκια πηγε να δοκιμάσει με τον Ανδρέα! Το οτι το fabia δεν έχει ιντερκουλερ πιστευω να σου λέει κάτι τωρα που εχεις γινει τουρμπακιας!Το οτι απο τα 4 πατηματα που πηγανε να κανουνε βγηκαν τα 2 της καταβασης στα αλλα 2 εχασαν ταχυτητα και αυτο λεει κατι..Στην αναβαση μπορει να μην ηταν ιδια τα αποτελεσματα!Λιγο το ενα λίγο το άλλο κάνουν ενα καλό σύνολο για να βγαλουμε εμεις λιγο περιεργα συμπεράσματα!  Απο το πληκτρολόγιο καλα τα λες και κανείς  τον δικηγόρο της υπεράσπισης αλλα το πιο σωστό είναι να μιλάμε εμείς οι τελευταίοι αφου δοκιμάσουν δυο τους! Τοτε ναι..Αν η διαφορα τους ειναι μονο τόσο θα βγούμε και θα το σχολιάσουμε (και εγω ο ίδιος),αλλα απο τωρα είναι λάθος τουλάχιστον απο πλευράς μου!

Καλα μην σκιαζεσαι τοσο πολυ αν εχω γινει τουρμπακιας...Fiesta πηρα...δεν πηρα dsg..εκτος αν μ κανεις ζηλιτςες.... ;) :D

Κουβεντα κανουμε...γι αυτο ειναι το φορουμ..ανταλλαγη αποψεων ξερεις...δεν σας εβαλα να υπογραψετε κανα συμβολαιο για 4 αμαξια...

οποτε ειχε αναψει το fabia με τον ιακωβο κ τον ανδρεα?

Μιας που δεν ειστε του πληκτρολογιου κανονιστε τοτε με τα βελτιωμενα μκ6 του φορουμ..κ ασε εμενα να γραφω ποστ..

scorpion said:
Φίλε Ανδρέα μετά από τόσο  καιρό ρε το θυμήθηκες θα το αναφέρεις?



Περικλή εσύ τότε που δοκίμασες με το παλιό  st  με το ταπερ πιστεύεις οτι ήταν σωστά τα συμπεράσματα?

Ε ναι ρε συ....γιατι ξερω τι φοραγε...αλλα ευτυχως που μ βρηκε ο πανος ενα καθαρο εμπιστο 1ο σταδιο κ το χαρηκαμε..
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Ρε μην τρομαζετε ενα ταπεινο μαμα fiesta s ειμαι  :D :D :D :D giggle giggle giggle giggle


Περικλη στα πατηματα με εμενα εννοει ο Πανος οτι ειχε αναψει το fabia  ok234
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
Crazy said:
Τωρα ηρθε στην επιφανεια το πατημα με του Στεφανου τωρα το λεω ρε φιλε... ;)

Πανο θα διαφωνισω λιγο μαζι σου γτ δν πηγαμε αμεσως με το fabia ειχε περασει ενα διαστημα "καλο" για να κρυωσει.

Τεσπα για να μην το κουραζουμε κ πολυ,δοκιμαζω εγω με το fabia παλι "κρυο" για να δουμε.

Στεφανε απο τοτε που ειχαμε πατησει,τι αλλαγες εχεις κανει στο αμαξι? Μονο το τελικο?

Ίδιος και απαράλλαχτος... είμαι... Χέρουλι στην πόρτα έχω αλλάξει που σπασε.. μετράει; :p

Υ.Γ Το επόμενο σου ποστ αντρέα θα είναι σατανικό (κοίτα πόσα έχεις γράψει)
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Riordian said:
Ίδιος και απαράλλαχτος... είμαι... Χέρουλι στην πόρτα έχω αλλάξει που σπασε.. μετράει; :p

Υ.Γ Το επόμενο σου ποστ αντρέα θα είναι σατανικό (κοίτα πόσα έχεις γράψει)
Αααα τοτε φιλε δν ξαναδοκιμαζω μαζι σου αφου εχεις αλλαξει χερουλι,βαλε το παλιο... :p
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
Μα.. μα.. δεν...  :( :( :( :'( Καλά... κανένας άλλος;  :D

Πέρα από την πλάκα... δεν θέλω να τα γράφω στο δημόσιο, αλλά ρε παιδιά από ότι έχω καταλάβει και να μην με παρεξηγήσετε ,γιατί εγώ είμαι τόσο χαζός που δεν κρατάω κακίες, έχετε κόψει κουβέντες μαζί μου και δεν θέλω μα μου σου του, και στο fb με σβήσατε για κάποιο λόγο. Δικαίωμα δεν έχω δώσει, πουθενά ούτε λεκτικά ούτε γραπτώς, ούτε έχω προσβάλλει ποτέ κάποιον.
Με το που πατήσαμε τελευταία φορά όλο με αποφεύγετε. Ένα τελικό δηλαδή που δεν δηλώθηκε σας πείραξε τόοοσο; Δεν θα μπω σε διαδικασίες περαιτέρω, απλά νοιώθω πως είχατε το αμάξι ωραίο και όμορφο να κάνετε τις δοκιμές σας, και τώρα για κάποιον χ, y λόγο δεν σας κάνει και άντε γεια ο Στέφανος... Αν δεν θέλετε να απαντήσετε εδώ παρακαλώ πολύ και οι δύο σας να με πάρετε ένα τηλ ή ενα πμ και να μου πείτε στο διάτανο τρέχει...
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
scorpion said:
Φίλε Ανδρέα μετά από τόσο  καιρό ρε το θυμήθηκες θα το αναφέρεις?

Φιλε Ιακωβε ο Ανδρεας μ το ειχε αναφερει προσωπικα σε μενα πριν αρκετο καιρο για το προβλημα που ειχε σε εκεινο το πατημα...
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
scorpion said:
Περικλή εσύ τότε που δοκίμασες με το παλιό  st  με το ταπερ πιστεύεις οτι ήταν σωστά τα συμπεράσματα?
Λάθος που αναφέρεται το συγκεκριμένο! Οτι και αν ηταν το typer το st στάθηκε τέλεια!
Riordian said:
Μα.. μα.. δεν...  :( :( :( :'( Καλά... κανένας άλλος;  :D

Πέρα από την πλάκα... δεν θέλω να τα γράφω στο δημόσιο, αλλά ρε παιδιά από ότι έχω καταλάβει και να μην με παρεξηγήσετε ,γιατί εγώ είμαι τόσο χαζός που δεν κρατάω κακίες, έχετε κόψει κουβέντες μαζί μου και δεν θέλω μα μου σου του, και στο fb με σβήσατε για κάποιο λόγο. Δικαίωμα δεν έχω δώσει, πουθενά ούτε λεκτικά ούτε γραπτώς, ούτε έχω προσβάλλει ποτέ κάποιον.
Με το που πατήσαμε τελευταία φορά όλο με αποφεύγετε. Ένα τελικό δηλαδή που δεν δηλώθηκε σας πείραξε τόοοσο; Δεν θα μπω σε διαδικασίες περαιτέρω, απλά νοιώθω πως είχατε το αμάξι ωραίο και όμορφο να κάνετε τις δοκιμές σας, και τώρα για κάποιον χ, y λόγο δεν σας κάνει και άντε γεια ο Στέφανος... Αν δεν θέλετε να απαντήσετε εδώ παρακαλώ πολύ και οι δύο σας να με πάρετε ένα τηλ ή ενα πμ και να μου πείτε στο διάτανο τρέχει...
Ισως έχεις δίκιο αλλα πιστεψε με φέρεις ευθύνη!  :mad:
Ειναι χαζο να αναφέρεται κατι τέτοιο εδω μέσα λες και το έχουμε κάνει super Κατερίνα! Αν θες να μάθεις του λόγους υπάρχουν τα πμ.

Τωρα απο κει και πέρα μιας και εχουμε βγει πολύ of topic καλό θα ηταν κάποια στιγμη να κοπουν οι εντάσεις,οι διαπληκτισμοι και τα σνομπαρισματα γιατι χαλάμε τις καρδιες μας χωρίς λόγο, δεν χαιρόμαστε αυτο που κάνουμε που ειναι ενα χόμπι για να ξεφεύγουμε απο την καθημερινοτητα μας, και χαλάμε την προσπάθεια για την σωστη λειτουργία του forum που κάνουν κάποιοι για εμάς!
Ολα λύνονται με πολύ όμορφη συζήτηση και όχι με εγωισμού και ξεκατίνιασμα!!! Πολυ πιο ωραίο θα ηταν να διναμε όλοι το παρων στη γέφυρα πάρα τα πηγαδάκια της Αγιας παρασκευής! Έχουμε καταντήσει να κάνουμε κάτι που κάποτε κοροιδευαμε (βάζω και το  εαυτό μου μεσα).
Αυτα είχα να πω εγω και επειδή απ οτι φαίνεται το συγκεκριμένο θεμα είναι μια πληγή που δεν επουλωνει πότε καλό θα ηταν να φροντίσουμε για το καλύτερο και σύντομα! ;)

Ας κανονίσουμε ολοι μαζί εμείς οι θερμοαμοι να αφήσουμε τα "μαχαίρια" στο σπίτι, να πάρουμε τους χυμούς μας και τα τσιγαρακια μας και να κάνουμε μια κοινή συνάντηση για να περάσουμε καλα! :)
 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
ο τιτλος του θεματος τα λεει ολα για μενα.. vs = versus , δεν ειναι τεστ για πολλους.. και ειναι απολυτα λογικο.. ολοι θελουμε να κερδιζουμε.. δεν παει κανεις με στοχο να μεινει πισω 3 αμαξια.. βγαζουμε καποια συμπερασματα, ξαναπροσπαθουμε, αλλα παλι θελουμε το καλυτερο απο την καρουτα μας.. τελικα οπως το μονο που κανουμε ειναι να καιμε βενζινη.. η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαστε φορουμ με θηρια για να υπαρχει μεγαλο νοημα, παιζουμε με 100-120 αλογα ευρωξεφτυλα δηλαδη.. καλυτερα ολες αυτες τις βολτες να τις καναμε σε καφετεριες και να περναγαμε τζαμι, παρα να καθομαστε και να χαλαμε τις καρδιες μας.. οσοι συμμετεχουμε σ αυτο το θεμα εχουμε την τρελα της βελτιωσης, της επιταχυνσης, της ταχυτητας μεσα μας, αλλα μη χαλαμε το ωραιο κλιμα του φορουμ.. οσο για τον στεφανο, δεν μπορω να πιστεψω οτι εχει δωσει αφορμη για κατι.. ειδα το ποστ του και δεν το πιστευα! anyway, keep calm & go for a coffee!
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
οσο για την συναντηση που προτεινεις... παιζει να εχω ζητησει και 3 φορες και μηνυμα σου εχω στειλει αλλα... και εχω ρωτησει σε πμ και απαντηση δεν ελαβα.., καλη καρδια οπως λεω πολλες φορες ρεε παιδια...περιμενω νεοτερα σας σε πμ λοιπον και αν μπορείτε δηλαδή και σήμερα εύκαιρος είμαι :p
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Κοίτα σου έχω πει ότι τραβάω κάτι ζόρια με την δουλειά και τα άφηνα όλα σε δεύτερη μοίρα!Τελευταία φορά που είχα ανέβει ήσουν και εσύ εκεί.τα υπόλοιπα από κοντά!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ας σταματήσουμε τους διαπληκτισμούς παιδιά εδώ. Για ότι περισσότερο υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα.

Φιλικά.
 

billz

Member
Oct 13, 2010
226
0
0
PATRA
Για να μην τσακωνεστε να ξερετε οτι σας εχω ολους!!  tease  tease  tease  tease  tease
 

DarthFiesta

Pro Member
Nov 29, 2010
723
0
0
41
αντε να το σπασουμε λιγο....το φυλαγα για τετοιες ωρες... :D

Fiesta ST MR200 vs Fiesta ST-2 μαμα απο 2ες 60χλμ ως τελειωμενες 4ες...

τον ερωτα το οδηγουσα εγω (MR)

4 αμαξια μπροστα η ατμοσφαιρα κ ανοιγε κ αλλο...το σεσουαρ κρατηθηκε λιγο στην 2ερα...

βιντεο ειναι το μοναδικο πατημα που δεν εχω καθως ειμασταν κ οι 2 μονοκαβαλοι.. :'( :'( ελπιζω την επομενη καλα να μαστε να εχω  ;D

το κλιμα ηταν πολεμικο..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread