Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Χθες στο γυρίσμο από Χαλκίδα στον Άγιο Στέφανο πέτυχα μια Mercedes C 180(μάλλον,λεω μάλλον γτ δν είχε σήματα πίσω κ σε ψάξιμο στο car μετά είδα ποια είναι) ημουν από πίσω εγώ μέχρι τα 210 (κόφτη 5η) ήταν κοντά στο 1 κενό μπροστά το Mercedes κ μέτα όπως είναι κ το φυσιολογικό ξεκολλησε (εγώ πίστευα από πολύ πιο νωρίς θα ξεκολλαγε)..

Και από ότι είδα στο car πρέπει να ήταν με τα 160hp.

Υ.Γ 1 Πάντως η γριά μου δύσκολα τα παραταει...

Υ.Γ 2 Καλό ήταν το παιχνιδάκι,καιρό είχα.. tease
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Crazy said:
Υ.Γ 1 Πάντως η γριά μου δύσκολα τα παραταει...

Υ.Γ 2 Καλό ήταν το παιχνιδάκι,καιρό είχα.. tease

Έλα να με δοκιμάσεις και με την λιμουζίνα μου....
Να δοκιμάσω και εγώ....χαχαχα
 

kostas.ceed

MK7
Member
Oct 14, 2012
139
0
16
44
Αν. Αττικη
www.euboikotopio.gr
Μοντέλο
MK7
Καλα ουτε τον ταφο δεν περνας;γερασες.θες κ με τουρμπατο.αν βαλετε καμερα πες του ιακωβου να την βαλει στο πισω παρμπριζ για να φαινεσαι καλυτερα.περα απο την πλακα τα κιλα παιζουν τεραστιο ρολο τελικα.για αυτο ησουν κοντα.αθλος.
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
kostas.ceed said:
Καλα ουτε τον ταφο δεν περνας;γερασες.θες κ με τουρμπατο.αν βαλετε καμερα πες του ιακωβου να την βαλει στο πισω παρμπριζ για να φαινεσαι καλυτερα.περα απο την πλακα τα κιλα παιζουν τεραστιο ρολο τελικα.για αυτο ησουν κοντα.αθλος.
100αλογακια είναι η γριά φίλε κ με 322000χλμ. Τι να κάνει το κακομοιρο χαχαχ :D
 

billz

Member
Oct 13, 2010
226
0
0
PATRA
Πριν κανα μηνα δοκιμες με (2004)slk 1800 kompressor αυτοματο δυναμομετρημενη 167 αλογα 25 ροπη(φιλτρο ΚΝ στον παπα και τελικα AMG)με το δικο μου V40 1600diesel 123 αλογα(στις 4100!!)30 κιλα ροπη(φιλτρο ΚΝ παπα και λιγο πιο ελευθερο τελικο)οτι ανοιγμα καναμε εν κινηση ανετα μπροστα το βολβο ακομα και σε ενα ανοιγμα με 4η το βολβο και 3η το μερσεντες απο τα 100ΚΜ παλι του εφυγα σχετικα ευκολα και ανοιγα παντα μεγαλη διαφορα εως τα 195 που ξεκηνα και μπαινει ο κοφτης..μας εκανε μεγαλη εντυπωση η τοσο πολη διαφορα η αληθεια ειναι...το μερσεντες με 18αρες και εγω με 17αρες
 

ilias710

Member
Oct 27, 2014
266
0
0
27
Περιστέρι
Επιστρέφοντας στην ενεργό δράση ύστερα από μερικές αλλαγές στο αμάξι με τα νέα λάδια 5w30 να πρωταγωνιστούν, έγινε άνοιγμα με civic 1.4 90hp 2ες ρολλ στον κηφησό. Το αποτέλεσμα μια μούρη μπροστά εγώ, και μια φάτσα ικανοποίησης στο πρόσωπό μου. Και οι δυο ήμασταν δικάβαλοι.
 

Dark knight

Hero Member
Χθες στην εθνικη,ανοιγμα απο 3ες με focus RS μκ1 (φιλτρο,εξατμηση μου ειπε),1 και κατι αμαξι μπροστα το μαυρο...  AR15firing AR15firing AR15firing
Κατεβασαμε παραθυρα και με ρωτησε το παλικαρι τι αμαξι ειναι,ποιο μοντελο...  :D :D :D
Μολις του ειπα οτι ειναι ford fiesta γουρλωσε τα ματια του.... χαχαχαχα... 
 

Dark knight

Hero Member
kostg said:
Αυτά είναι! Μια χαρά το μαύρο.

Σ'ευχαριστω Κωστα μου!!
Ο Κολοκοτρώνης δεν μασαει...  tease

ilias710 said:
:O dark knight ποσα αλογα βγαζεις? Ετσι να βλεπουν τα φιεστα και να τρεμουν

safe το δουλευω,με 0,8 και 1 over βγαζει 200 αλογακια...  ;)
 

Aggelos Mpa

Member
May 10, 2010
182
2
0
40
Το παιδι που ψάχνει πρωτο στάδιο απο Θεσσαλονίκη ρωταω Αντρεααα
 

mexico

Pro Member
May 10, 2010
364
0
16
Άνοιγμα με φίλου cz3 από πρώτες και 3000 περίπου στροφές μέχρι κούμπωμα τρίτης ότι προλάβαμε δηλαδή . Πρώτη μαζί δευτέρα ενα αμάξι μπροστά το colt και μέχρι κούμπωμα τρίτης η διαφορά ήταν ένα κενό και εκεί φαίνεται να είναι η διαφορά μας  εγώ ήμουν με άτομο μέσα  αυτός μόνος .γενικά τα colt είναι από τα πιο δυνατά στη κατηγορία αν όχι το πιο δυνατό παλιότερα ήθελα κυάλια να τον πιάσω . Αυτό έγινε επειδή αυτές τις μέρες θα μπει πρόγραμμα στο αμάξι και θέλω να δω αν θα παρω . Εγώ φοράω kn 57i πολλαπλή 1.6 και χταπόδι από φοκους 1 αυτά
 

Aggelos Mpa

Member
May 10, 2010
182
2
0
40
Πάτημα χθες εν κίνηση με Giulietta μου έφυγε στο πατά τον μάζεψα και εκει που θα του εκανα το πέταγμα δεν μπήκε η Τρίτη και μείναμε στην απόσταση που ειχαμε πριν πατήσω.3καβαλος εγω εκείνος δεν ξερω δεν φαινόταν ειχε πολυ μαύρο φιμέ. Στο φανάρι δεν πάτησε εκανε την πάπια απο εκκίνηση θα ειχε δυο αμάξια δωρο οπως ειχε και φίλος με golf gt. Αυτο το μειονέκτημα εχουν τα λίγα κυβικά χαμηλα δεν ξεκινάνε οτι κανει η τουρμπίνα απο μεσαία και πάνω Οχι οτι το st150 εχει δύναμη χαμηλα αλλα όσο ναναι τα κυβικά δεν το αφήνουν να μουλαρωσει.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread