Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

DrA

Member
Mar 6, 2011
243
0
0
To μαυρο το 5d ειναι αμερικανικο! Εχει διαφορετικο προφυλακτηρα με χαρακτηριστικα τριγωνικα πλαισια στα προβολακια... Πιο ωραιο απο τα δικα μας μου φαινεται!  :eek:
 
May 15, 2011
282
1
0
31
παιδια κοιταξτε το st..τρελα το body kit και τα φαναρια μπροστα και πισω!!!! http://fiestafaction.com/forums/fiesta-buzz/35716-ford-reveals-fiesta-st-concept-frankfurt.html
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
το κατω μερος του εμπρος προφυλακτηρα γ@μ@ει.... το καπο θυμιζει κατι απο φιατ γκραντε πουντο.... η μεγαλη γριλια δεν μου πολυαρεσει....  το πισω απλα τελειο....
 
Jul 16, 2011
123
0
0
Athina
Μπροστα πολυ πιο ομορφο το δικο μας!!!Τα φαναρια του τα σπανε!!!!Ο πισω προφυλακτηρας θα επρεπε να ειχε ενα διαχυτη σαν του focus του rs!!!Ειναι εντυπωσιακο αλλα οχι τοσο που θα σου τραβαγε τη προσοχη!!!!
 

DrA

Member
Mar 6, 2011
243
0
0
http://www.autoblog.com/2011/09/13/ford-fiesta-st-concept-is-tiny-tough-hotness/

180 αλογα κ κατω απο 140gr CO2. Τα φαναρα οχι μονο τα σπανε... τα ισοπεδωνουν!  :eek:
 
May 15, 2011
282
1
0
31
η μοθρη οντος ειναι λιγο punto αλλα σε φαναρια μπρος -πισω και πισω προφυλακτηρας απλα ειναι τελεια!!!το μονο που δεν μου αρεσει καθολου ειναι οτι ειναι πολυ κοφτο πισω!!!αποτομο!!εκτος αν το δειχνουν οι φωτο ετσι!!!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
πολυ ωραιο...τελειο!!!!
τωρα αναμονη μεχρι να ερθει στην ελλαδα να το δουμε και απο κοντα!
 
May 15, 2011
282
1
0
31
λαθος..τα λεφτα για το μοτερ να βρουμε!!το μοτερ το βρεισκουμε αν τα εχουμε!!!αξιζει ομως να εχουμε δωσει τοσα να τα αγορασουμε κουτα και να δωσουμε αλλα 3-4 χιλιαρικα επιπλεον??δυσκολο το βλεπω!!!
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
καλα ρε, εξαπιστονες δαγκανες του χουν βαλει μπροστα? φρενάρες εχει!τα φωτα του ομολογουμενως τα σπανε.... θα κανει κανα 20ρακι λογικα....
 

Tas75

Hero Member
Rookie
Jun 20, 2011
20
0
0
49
Πειραιάς
Η γρίλια μπροστά μου φαίνεται λίγο ξένη με το σύνολο(από την άλλη πρέπει να πάρουν λίγο αέρα τα άλογα) αλλά γενικά είναι υπέροχο.

Λογικά κάποιες μικροαλλαγές σε φώτα κλπ θα περάσουν στο επόμενο facelift.
 
May 15, 2011
282
1
0
31
Tas75 said:
Η γρίλια μπροστά μου φαίνεται λίγο ξένη με το σύνολο(από την άλλη πρέπει να πάρουν λίγο αέρα τα άλογα) αλλά γενικά είναι υπέροχο.

Λογικά κάποιες μικροαλλαγές σε φώτα κλπ θα περάσουν στο επόμενο facelift.
νομιζω οτι στο επομενο facelift θα χρειαστει κατι περισσοτερο γιατι απ οτι ειδα τα φωτα του ειναι κοφτα ενω εμας ειναι σχιστα!!!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Οι προφυλακτήρες του δεν μου αρέσουν καθόλου, ούτε τα πίσω φανάρια αλλά ούτε η ζάντα.

Στο παρελθόν έχουμε δει κάτι παραλλαγές από Photoshop που κατά την άποψη μου ήταν πολύ ποιο ωραίες.
Το καλό είναι ότι έχει καλά φρένα και πίσω δίσκους όπως και το μοτέρ του που είναι turbo…αν και θα δούμε τελικά κατά πόσο είναι καλό, σε επιδόσεις συγκρίνοντας το πάντα με τον ανταγωνισμό.
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Εγώ θα συμφωνίσω με τον Νικόλα!!
το αυτοκίνητο από μουν@ρ@ το έκαναν καρναβάλι...
η γρίλια μπροστά είναι λες και την έκλεψαν από το ka, ο διαχύτης σχεδιάστηκε κάπου στο Μπουρνάζι, τα φανάρια τα πίσω τα έκλεψαν από κανένα διαστημόπλοιο και μεγάλωσαν και τις ζάντες του trend και του τις έβαλαν!!!
αντιθέτως, τα φρένα του είναι όλα τα λεφτά όπως και το τουρμπί που κρύβει κάτω από το καπώ του!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
είναι πολύ όμορφο...μπράβο στην fordαυτό που δεν μου αρέσει είναι ο διαχύτης πίσω που είναι βαμμένος στο χρώμα του αμαξώματος
 

DrA

Member
Mar 6, 2011
243
0
0
Εμενα μου φαινεται ΤΕΛΕΙΟ! Αντε να δουμε κ το εσωτερικο...  ok234
Το μονο που με χαλαει ειναι οτι δν μπορουμε να βαλουμε τα μπροστινα φαναρια του!  :mad:
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
DrA said:
Αντε να δουμε κ το εσωτερικο...
ελπιζω να χει κανα recaro σαν του φοκους ή ακομη καλυτερα σαν του κορσα οπσ
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread