Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Αν σου περισσεύουν τα 200 euros, σπρώξ' τα. Μόνο μην πεις κάτι στον norris  giggle
 

takis fiesta

New member
Apr 17, 2011
60
0
0
PanosWhite said:
ειμαι στο τσακ να το παρω....τι λετε παιδια ?
αν σου περισευουν παρτω μην το αφηνεις θα δεις μεγαλη διαφορα και σε σχεση με το τωρα θα πεις οτι το αμαξι κοιμοταν.
 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
Πανο και εγω στο τσακ ειμαι .. αυριο που θα ανεβω αθηνα παιζει να περασω μια βολτα απο μπουλεκο .. πηρα τηλ σημερα και μου ειπε 215Ε για τον φιεσταρο μας ..
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
αυτο δινει τιποτα ή απλα κανει το γκαζι να εχει αποδοση ντιζας?
 

ratatui

Pro Member
May 31, 2010
847
0
0
37
ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
μπραβο Βασιλη καλα πατηματα ....
δες τι πεζει και απο καταναλωση και πες μας γιατι και μενα κατι με τρωει να κανω κινηση....
 

billz

Member
Oct 13, 2010
226
0
0
PATRA
Εχω κ εγω booster κ εχω παρατηρησει το εξης.....πχ με 4η σε ανοιγμα αμα πατησω τερμα γκαζι κ μετα το αφηνω σιγα σιγα σε καποιο σημειο της διαδρομης νιωθεις το αμαξι να τραβαει καλητερα,εχει παρατηρησει κανεις σας κατι αντιστοιχο?
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Με το booster καιει λιγο παραπανω το αμαξι,ηδικα οταν το εχεις στην κοκκινη ενδειξη.Αμα το βαλεις δεν ειναι να το εχεις συνεχεια ενεργοποιημενο.
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
billz said:
Εχω κ εγω booster κ εχω παρατηρησει το εξης.....πχ με 4η σε ανοιγμα αμα πατησω τερμα γκαζι κ μετα το αφηνω σιγα σιγα σε καποιο σημειο της διαδρομης νιωθεις το αμαξι να τραβαει καλητερα,εχει παρατηρησει κανεις σας κατι αντιστοιχο?
Σε όλα τα αυτοκίνητα με ηλεκτρόγκαζο γίνεται αυτό. Όσοι έχουν το booster απλά γίνετε ποιο αισθητό.
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
αν θες κρατα σταθερο το γκαζι και πατα το κουμπακι να γινει κοκκινο!!! και θα καταλαβεις την διαφορα!! εν κινησει παντα μιλαω και με σταθερο γκαζι!!
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Ευχαριστω παιδια!
Βασιλη το εχω παρατηρησει κι γω αυτο ειδηκα στη 5η..
Αντρεα εχεις απολυτο δικιο!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Εγω πιστευω ειναι μια ωραια μοντα για το φιεστακι κι ασ εχει καλη ανταποκριση το ηλεκρτογκαζο μας!! πιστευω μια δοκιμη θα πισει πολλους!!
 

stefanos

Newbie
Oct 7, 2011
6
0
1
40
ΑΘΗΝΑ
Καλησπέρα παιδιά , μόλις γύρισα από Mπουλεκο και μπορώ να πω ότι έμεινα πολύ ευχαριστημένος αν και το αμάξι είναι μαμά ένιωσα σαν να οδήγαγα άλλο αμάξι , σου δίνει την αίσθηση ότι γίνεται πολύ πιο νευρικό ειδικά με 1η-3η. Πιστεύω είναι must ειδικά για όσους έχουν επιπλέον αλογάκια!!
 

nikos drift

Pro Member
Apr 24, 2011
348
0
0
τετοια να λετε και βλεπω το δωρο να πηγαινει στον μπουλεκο!!!!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread